Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

HOME

////
Przepiękne są takie koszyczki, ale często zdarza się, że są albo zbyt drogie, albo nie mają odpowiedniej wielkości. Nic prostsze, można je zrobić samodzielnie, wystarczy karton <zazwyczaj można znaleźć taki za darmo>, trochę sznurka <można zawsze wziąć w innym kolorze lub o innej fakturze> oraz mój ulubiony klej na gorąco. W środku wyłożyć materiałem oraz dodać jakąś ozdobną wstążkę i świetny koszyczek do łazienki lub pokoju jak znalazł :) Do it yourself :)
////
zbliża się sezon tarasowy :D
Tu mamy nieco większą ingerencję w naszą przestrzeń, ale ten sposób świetnie się sprawdzi w pomieszczeniach wielofunkcyjnych, które łączą funkcję sypialni i pokoju dziennego. W tym wypadku wybrano białe zasłonki i wygląda to bardzo estetycznie, ale można też zastosować ciemniejsze i mniej przezroczyste, którymi będzie można całkowicie zasłonić łóżko. Decyzja należy do Was :)
...
////
...
////
....
555
Świetne ⛄❤
////
...
....
***
....
DIY PUPPY / PET TENT | THE SORRY GIRLS
....
....
////
.......
....
....
Która kobieta nie chciałaby mieć takiej huśtawki na werandzie swojego domu? Zainspiruj się! Zobacz jak wygląda niezwykła weranda i piękne inspiracje - wybierz coś dla siebie! Zapraszam do Pani Dyrektor - więcej inspiracji i pięknych werand na blogu.
bbbb
Obserwuj profil
Claudinita

Claudinita

Dodane 2.04 o 14:35
Przypnij Polub Komentuj
  483
////

////

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Gunsowa28
Skw4rA
patrycjagodula1
Jasminka
angelikaklimkiewicz1
InaA11
nikkii1995
recznikowotakbardzo
zedycjilimitowanej
W_ader_A
agula007
dziubekx3
saraasiabeni
Aleksandra8

Także przypięli do swoich tablic:

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry