Więcej zszywek z tablicy

Ćwiczenia

Idealne ćwiczenie na boczki
Coś na oponkę na brzuchu.
Te ćwiczenia pomogą wam wyszczuplić wewnętrzna stronę uda oraz podnieść pośla...
Chcesz zrzucić kilogramy, pozbyć się oponki? Oto ćwiczenia Cardio sprawdzone ...
Mel B - Trening całego ciała
zabójczy ! polecam :) !
Mel B Trening na biust i plecy! ;) do dzieła! ;)
Ewa Chodakowska KILLER Ćwiczenia
10 min Tiffany Rothe na boczki

dziś 3 dzień, zakwasy są ;>
zobaczymy jak ...
Mel B 15-minutowy trening cardio. czy ktoś ćwiczy to regularnie i widzi jakie...

Więcej zszywek ze źródła

www.youtube.com

XHIT Sexy Back Workout Ćwiczenia na kolana, jeszcze nie robiłam, ale wypróbuję, bo mogą być ciekawe i może zniwelują moją obwisłą w tym miejscu skórę ;/.. 
Tak w ogóle to polecam strone cwiczenia.org jest tam wiele ćwiczeń i komentarzy, które pomogą sprawdzić skutecznośc ćwiczeń, POWODZENIA!! The Best Yoga Moves for Slimming the Waist : LIVESTRONG - Fitness with Amber Nimedez Zakk Wylde _the best solo (Live at Budokan).avi Zakk Wylde _the best solo (Live at Budokan).avi The 7 Best Ab Exercises Na wewnętrzną stronę ud :D Polecam sama robiłam, po tygodniu widać różnice, tylko uwaga ja zamiast tych (bodajże)10 powtórzeń robiłam 30 i zawsze nimi zaczynałam ćwiczenia i kończyłam, więc w sumie po ok. 60 powtórzeń, niech was ta suma nie przeraża, bo to lekkie ćwiczonka. :D How to Lose Belly Fat: 5 Minute Abs The Neighbourhood - Afraid (HD)
Zmień tło
do góry