Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Zdrowie

<33
...
...
fit
Taką być... :D
Czas wziąć się za brzuch. Te ćwiczenia pięknie wyszczuplą wasz brzuch, wyrzeź...
Chciałabym takie ciałko *.*
Piękne ciałko ;D
Jak fajnieee :D
Też chcę tak umieć! :D
Idealna figurka *.*
NAJBARDZIEJ KALORYCZNE POTRAWY. Następnym razem pomyśl co jesz :)
Co sądzicie?
Sorki za zdjęcie, ale lepszego na razie nie posiadam ;P
gallantly.blogspot.com
Jeśli ta pani ma taką pupę dzięki przysiadom, to ja zaczynam je robić! :D
Chcem ;)
I jak daje radę ? :P
skinny legs
...
ćwiczymy! ;)
! :>
;))
ale nogi ;o
No to więc dodaje.. Co myślicie ?
gallantly.blogspot.com
30 dni z Ewa Chodakowską

Więcej zszywek ze źródła

www.ofeminin.pl

Babeczki babeczki z cytrynowym nadzieniem Wiedziałyście, że istnieje coś takiego, jak psychologia stroju? Sposób, w jaki się ubieramy wpływa na nasze samopoczucie i postrzeganie własnej osoby. Nic więc dziwnego, że strojem możemy także zwiększyć pewność siebie. Jak to zrobić? Wystarczy poznać 5 prostych zasad-klik w zdjęcie! 5 najlepszych ćwiczeń na zgrabną i uwypukloną pupę Czerwona, różowa, nude? Jaki kolor szminki naprawdę pasuje do twojej karnacji oraz włosów? Mieszanie rozświetlacza z podkładem i co zrobić, gdy skończył się tusz? 10 makijażowych sztuczek, które musisz znać! Siła makijażu!Aż mam ochotę pokazać to dla swojego mężczyzny..Ale co z osobami,które borykają się z trądzikiem i nie mogą zbytnio nadużywać makijażu,bo trądzik zaczyna się zwyczajnie odznaczać.. ciekawy zestaw :) maseczka
Obserwuj profil
Zuzankaaa

Zuzankaaa

Dodane 8.06 o 10:47 z

www.ofeminin.pl

Przypnij Polub Komentuj
  337

10 produktów, które pomogą Ci schudnąć

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
julcia100
Przypięli też do swoich tablic Przypnij

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry