Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Zdrowie

<33
...
...
fit
Taką być... :D
Czas wziąć się za brzuch. Te ćwiczenia pięknie wyszczuplą wasz brzuch, wyrzeź...
Chciałabym takie ciałko *.*
Piękne ciałko ;D
Jak fajnieee :D
Też chcę tak umieć! :D
Idealna figurka *.*
NAJBARDZIEJ KALORYCZNE POTRAWY. Następnym razem pomyśl co jesz :)
Co sądzicie?
Sorki za zdjęcie, ale lepszego na razie nie posiadam ;P
gallantly.blogspot.com
Jeśli ta pani ma taką pupę dzięki przysiadom, to ja zaczynam je robić! :D
Chcem ;)
I jak daje radę ? :P
skinny legs
...
ćwiczymy! ;)
! :>
;))
ale nogi ;o
No to więc dodaje.. Co myślicie ?
gallantly.blogspot.com
30 dni z Ewa Chodakowską

Więcej zszywek ze źródła

www.ofeminin.pl

wie ktoś gdzie takie kupie?proszę o odp. cytaty z filmów ;) Sok treningowy dla aktywnych
pół ogórka
2 łodygi selera naciowego
4 jabłka
pół cytryny
Przygotuj sok, kolejno umieszczając w sokowirówce ogórek, seler, jabłka i cytrynę, a następnie przelej do bidonu. Z podanego wyżej przepisu możesz zrobić podwójną porcję soku. Małą szklankę wypij wtedy w drodze na trening, a resztę soku zabierzesz ze sobą w bidonie i delektuj się nim po wysiłku. Ten odżywczy sok dla sportowców zawiera witaminy B1, B2, B3, B5, B6 i C, żelazo, potas, sód, chlor, magnez, bioflawonoidy, beta-karoten, kwas foliowy i wapń. Seler naciowy pomaga wypłukać z organizmu nadmiar dwutlenku węgla, a ogórek schładza organizm. Najważniejsze jednak, że sok pozwala zachować równowagę sodowo-potasową, co zapobiega odkładaniu się kwasu mlekowego oraz skurczom mięśni. Świeżo wyciskany sok z jabłek, brokułu, buraka, ogórka, selera, ananasa i limonki - przepis, który wzmocni włosy i paznokcie!

  2 jabłka
  1 mała łodyga brokułu
  ½ łodygi selera naciowego
  1 mały surowy burak
  1 plaster ogórka o grubości 2–3 cm
  ½ plastra ananasa o grubości 1–2 cm
  1 limonka (obrana)


Włóż do podajnika sokowirówki jedno jabłko, a następnie buraka, brokuł, selera, ogórek, ananasa, limonkę i na końcu drugie jabłko. Co zawiera ten sok warzywny? Witaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, C i E, żelazo, wapń, sód, mangan, chlor, bio flawonoidy, potas, kwas foliowy, bor, karoteny, aminokwasy, naturalne cukry i przeciwutleniacze. Składniki odżywcze zawarte w tym soku korzystnie oddziałują na funkcjonowanie mózgu, mają właściwości nawadniające, działają przeciwbakteryjnie, pomagają w zaparciach i świetnie wpływają na stan paznokci, włosów i skóry. Oprócz tego burak jest jednym z najlepszych występujących w naturze środków krwiotwórczych. krata + biały T-shirt stemple Dietetyczna czekolada z owocami.
Przepis po kliknięciu w zdjęcie. Śliczna ...
Obserwuj profil
Zuzankaaa

Zuzankaaa

Dodane 8.06 o 10:47 z

www.ofeminin.pl

Przypnij Polub Komentuj
  342

10 produktów, które pomogą Ci schudnąć

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
julcia100
Przypięli też do swoich tablic Przypnij

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry