Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Zdrowie

<33
...
...
fit
Taką być... :D
Czas wziąć się za brzuch. Te ćwiczenia pięknie wyszczuplą wasz brzuch, wyrzeź...
Chciałabym takie ciałko *.*
Piękne ciałko ;D
Jak fajnieee :D
Też chcę tak umieć! :D
Idealna figurka *.*
NAJBARDZIEJ KALORYCZNE POTRAWY. Następnym razem pomyśl co jesz :)
Co sądzicie?
Sorki za zdjęcie, ale lepszego na razie nie posiadam ;P
gallantly.blogspot.com
Jeśli ta pani ma taką pupę dzięki przysiadom, to ja zaczynam je robić! :D
Chcem ;)
I jak daje radę ? :P
skinny legs
...
ćwiczymy! ;)
! :>
;))
ale nogi ;o
No to więc dodaje.. Co myślicie ?
gallantly.blogspot.com
30 dni z Ewa Chodakowską

Więcej zszywek ze źródła

www.ofeminin.pl

Już na początku grudniaw domu pachniało świętami, zaczynaliśmy od pierników. A to przecież ich zapach jest najbardziej świąteczny. Z braćmi i siostrą oraz oczywiście mamą wycinaliśmy dużo serduszek, gwiazdek, małych choinek. Potem każdy mógł się wyżyć, bo zaczynaliśmy dekorowanie. W ruch szły kolorowe lukry, posypki, kolorowy cukier i nasze palce ;P. Te najładniejsze zdobiły choinkę i stół wigilijny. Reszta czekała w pudełku na swój czas.
Mieliśmy taką rodzinną tradycję, że tuż po wigilii, ale jeszcze przed odpakowywaniem prezentów każdy dostawał jedno ciastko.
A tak swoją drogą, to pierniczki z choinki chyba nigdy nie dotrwały do końca świąt. Te z góry zjadał tata, a z dołu podkradał pies. 
Cudowny świąteczny czas! ...... Amerykańskie pankejki wg. M. Gessler
Składniki:

  3 szklanki mąki (ja daję z lekką górką)
  2 łyżeczki sody oczyszczonej
  1 łyżka proszku do pieczenia
  2 łyżki miodu
  1/4 szklanki oleju
  3 szklanki maślanki
  4 jajka (roztrzepane)

Można dodać ekstrakt waniliowy.

Sposób przygotowania:
Składniki wsypać do miski, dodać jajak i mieszać trzepaczką - niezbyt długo, aż się połączą. Ciasto nie musi być idealnie gładkie, moga w nim pozostać delikatne grudki. Ciasto na pankejki odstawić, najlepiej, jak wspominałysmy wyżej, na całą noc, ale wystarczy chociażby 15 minut.

Smażyć pankejki na maśle na średnim ogniu. Przewracać, kiedy na powierzchni pojawią się bąbelki. Naleśniki muszą być złote. Klasyczna domowa „nutella”
 
Składniki:
100g orzechów laskowych,
75g czekolady mlecznej,
25g czekolady gorzkiej,
¼ szkl mleka,
Sposób przygotowania:

Orzechy wysypać na patelnię bez tłuszczu i prażyć do momentu wyczucia ich zapachu. Gorące orzechy wyturlać na ściereczce, żeby zdjąć z nich skórkę. Przesypać do miski i odstawić do wystygnięcia. W garnku podgrzewać wodę. Postawić na nim metalową miseczkę i rozpuszczać w niej czekoladę. Do rozpuszczonej czekolady dodać zmielone orzechy. Mieszać, dolewając mleka. Masę ostudzić i wlać do słoika, a następnie schłodzić. Kreatywne pomysły na paznokcie! Kliknij w obrazek :) zupa krem z dyni ... świecznik ....
Przypnij Polub Komentuj
  303

10 produktów, które pomogą Ci schudnąć

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
julcia100
Przypięli też do swoich tablic Przypnij

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry