Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Zdrowie

<33
...
...
fit
Taką być... :D
Czas wziąć się za brzuch. Te ćwiczenia pięknie wyszczuplą wasz brzuch, wyrzeź...
Chciałabym takie ciałko *.*
Piękne ciałko ;D
Jak fajnieee :D
Też chcę tak umieć! :D
Idealna figurka *.*
NAJBARDZIEJ KALORYCZNE POTRAWY. Następnym razem pomyśl co jesz :)
Co sądzicie?
Sorki za zdjęcie, ale lepszego na razie nie posiadam ;P
gallantly.blogspot.com
Jeśli ta pani ma taką pupę dzięki przysiadom, to ja zaczynam je robić! :D
Chcem ;)
I jak daje radę ? :P
skinny legs
...
ćwiczymy! ;)
! :>
;))
ale nogi ;o
No to więc dodaje.. Co myślicie ?
gallantly.blogspot.com
30 dni z Ewa Chodakowską

Więcej zszywek ze źródła

www.ofeminin.pl

<<>> love it! Schab w mleku - przepis:

Składniki:
- 1,5 kg schabu bez kości
- 1 l mleka
- 2 łyżki oleju
- 2 łyżki masła
- gałązki rozmarynu
- świeżo starta gałka muszkatołowa (pół łyżeczki), goździki (5-6)
- 4 ząbki czosnku
- sól, pieprz
Schab w mleku - sposób przygotowania:

Schab należy najpierw obsmażyć ze wszystkich stron na maśle i z dodatkiem oleju. Kiedy się zrumieni, wyjąć z tłuszczu i odłożyć na bok.

Do osobnego garnka dolać mleko, następnie wrzucić zmiażdżone ząbki czosnku i inne przyprawy, zagotować. Mięso oprószyć solą i pieprzem. Do gotującego się mleka włożyć obsmażony schab. Następnie dusić pod przykryciem około 1,5-2 godzin.

Kiedy danie będzie gotowe, wyjąć mięso i trzymać w cieple, a sos odparowywać tak długo, aż zrobi się zawiesisty i gęsty. Wówczas doprawić do smaku przyprawami. Jeśli pojawią się grudki, przecedzi albo zmiksować.

Sposób podania:
Mięso wyjąć z rondla, pokroić w plastry, ułożyć na ogrzanym półmisku i trzymać w cieple. Następnie pokroić na plastry i podawać z powstałym mlecznym sosem oraz ze świeżymi ziemniakami z wody. ... kocham swiatelka <3 7 przepisów na jesienne smoothies :) zupa pomidorowa Lakier do paznokci w sprayu! więcej informacji po kliknięciu w zdj... ;) Co wy na to? Masa kokosowa do wafli - 
Składniki:
- 3 szklanki mleka
- 2 szklanki cukru
- 1 szklanka wiórków kokosowych
- 1/2kostki masła

Sposób przygotowania:
Do garnka wlać mleko, dodać cukier, wymieszać. Mleko podgrzewać na małym ogniu, gotować aż zacznie powoli gęstnieć. Do gęstniejącego mleka dodać wiórki kokosowe, wymieszać, garnek zdjąć z ognia. Masło rozpuścić w oddzielnym garnku. Do przestudzonej masy dodać masło, dokładnie wymieszać. Tak przygotowaną masą wysmarować wafle. Masy do wafli
Obserwuj profil
Zuzankaaa

Zuzankaaa

Dodane 8.06 o 10:47 z

www.ofeminin.pl

Przypnij Polub Komentuj
  347

10 produktów, które pomogą Ci schudnąć

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
julcia100
Przypięli też do swoich tablic Przypnij

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry