Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Zdrowie

<33
...
...
fit
Taką być... :D
Czas wziąć się za brzuch. Te ćwiczenia pięknie wyszczuplą wasz brzuch, wyrzeź...
Chciałabym takie ciałko *.*
Piękne ciałko ;D
Jak fajnieee :D
Też chcę tak umieć! :D
Idealna figurka *.*
NAJBARDZIEJ KALORYCZNE POTRAWY. Następnym razem pomyśl co jesz :)
Co sądzicie?
Sorki za zdjęcie, ale lepszego na razie nie posiadam ;P
gallantly.blogspot.com
Jeśli ta pani ma taką pupę dzięki przysiadom, to ja zaczynam je robić! :D
Chcem ;)
I jak daje radę ? :P
skinny legs
...
ćwiczymy! ;)
! :>
;))
ale nogi ;o
No to więc dodaje.. Co myślicie ?
gallantly.blogspot.com
30 dni z Ewa Chodakowską

Więcej zszywek ze źródła

www.ofeminin.pl

Składniki:

- 1 mango
- 1 pomarańcza

Sposób przygotowania:

Mango obrać, odkroić miąższ z pestki i pokroić na duże kawałki, Z pomarańczy wycisnąć sok. Do soku dodać kawałki mango i zmiksować wszystko w blenderze. 

Korzyści dla zdrowia i figury:

Mango zawiera związki łagodzące stany zapalne w organizmie oraz przeciwdziałające nowotworom. Zawiera także mnóstwo witamin i mikroelementów: witaminę C, B1, B2, PP, potas, magnez, fosfor, wapń, sód i żelazo. 100 g owocu to 73 kcal. Quiz: którą grecką boginią jesteś? Ten płyn z gotowania, który zwykle wylewasz, jest sekretem wspaniałych, lśniących włosów.Sprobujemy?:) Ma 78 lat i podnosi 100-kilogramową sztangę z łatwością! (wideo) Wyzwanie: zgrabna pupa w 21 dni - sprawdź i przekonaj się, że to działa! Ta kobieta nie przestała ćwiczyć mimo zaawansowanej ciąży. Słusznie? Czy w tym przypadku sport to zdrowie? Mimo tego, iż kobieta przez cały czas trwania ciąży ćwiczyła bardzo intensywnie, wszystko skończyło się dobrze, a dziecko przyszło na świat całe i zdrowe. Mimo nie było to zbyt rozsądne. A Wy? Co myślicie na ten temat? Piszcie w komentarzach. 10 błędów, przez które nie spalasz tłuszczu: Poznaj je i wyciągnij wnioski ..... Wino ze śliwek mirabelek o mocy 16%
Obserwuj profil
Zuzankaaa

Zuzankaaa

Dodane 8.06 o 10:47 z

www.ofeminin.pl

Przypnij Polub Komentuj
  361

10 produktów, które pomogą Ci schudnąć

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
julcia100
Przypięli też do swoich tablic Przypnij

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry