Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Prezenty

fajny dodatek do prezentu :)))

gallantly.blogspot.com
100 powodów dlaczego Cię kocham
Kotek610
Na walentynki: 100 powodów dlaczego Cię kocham

Kotek610
Kartka z okazji ślubu.
W komentarzu link do szablonu
Kartka na walentynki :D
Kotek610
Zapewnij uśmiech oryginalnym prezentem!!
Kotek610
Kartka Bożonarodzeniowa

Kotek610
pudełko
Serduszka
balony
Napisy mama i tata ze zdjęciami
Balony + zdjęcia na ścianie
kartka urodzinowa
Balony ze zdjęciami

Więcej zszywek ze źródła

vk.com

Duo flame w telewizji Super Super Super Super!!! ,,, Gumka do włosów, Invisibobble

Śmiesznie wyglądająca gumka do włosów. Może się ona kojarzyć z kablem od telefonu stacjonarnego. :) Ja uznałam ją jako gadżet. Tak jestem gadżeciarą i zbieram różne pierdółki jako gadżety. ;) Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tych gumek. Widziałam na You Tubie jak wiele dziewczyn je chwali. Zdecydowałam się na ich zakup i szczerze mówiąc, nie żałuje zakupu. Gumki są naprawdę świetne. Dobrze trzymają kucyka lub koka. Nie odgniatają się na włosach. Nie wyrywają włosów przy ściąganiu. A przede wszystkim jak mocniej zwiążę włosy to nie boli mnie głowa, tak jak to było w przypadku zwykłych gumek. Najlepsze w tych gumkach jest to, że one się nie niszczą. To znaczy jak po noszeniu na włosach się trochę rozciągną to wystarczy je wrzucić dosłownie na chwilkę, tak ok, 5-10 sekund do wrzątku i gumki wracają do takiego stanu jak były w opakowaniu i można je dalej normalnie nosić. ;) Ja wyhaczyłam te gumeczki w fajnym zestawie podarunkowym do którego wrzucę wam linka w opisie. ;) Ich gama kolorystyczna jest duża. Więc jest w czym wybierać. :)  Takie opakowanie gumeczek zawiera 3 szt i kosztuje ok. 15 zł. Zależy z jakiej strony je zamawiacie bo stacjonarnie ich chyba nie dostaniecie. Można też zamówić na niektórych stronach 1 szt. i przychodzi w takim samym pudełeczku jak są pakowane 3 szt. Dla osób które mają długie włosy i często lubią je wiązać to będzie idealny gadżet. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. ;) 

Moja ocena: 10/10 nauka przez zabawe nauka przez zabawe
Obserwuj profil
Kotek610

Kotek610

Dodane 2.02 o 0:10 z

vk.com

Przypnij Polub Komentuj
  5212

100 powodów dlaczego Cię kocham
Kotek610

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
kasia021
maja199
Maryloo
dziewczynkap
kasiek1996
FarCiaraa
zoniaxg
Kiaraa
shitxxx
ElektroManez
Przypięli też do swoich tablic Przypnij

Także przypięli do swoich tablic:

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry