Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

DIY

serce
:))
łoko
wzory śnieżynek ;)
....
...
....
Jeśli Twoje włosy są zniszczone zabiegami kosmetycznymi, suche, połamane...
i odwijają się we wszystkie strony, to możesz wypróbować tego zabiegu, ktróy na pewno nie zaszkodzi Twoim włosom, a dodatkowo jest wyjątkowo tani! Potrzebujesz: żelatynę odżywkę do włosów miseczkę folię aluminiową ręcznik 1 łyżkę żelatyny rozpuść w 3 łyżkach bardzo ciepłej wody, dokładnie wymieszaj aż znikną grudki. Odstaw miseczkę z rozpuszczoną żelatyną do ostygnięcia, w tym czasie umyj włosy i lekko osusz ręcznikiem. Dodaj około łyżki odżywki i rozprowadź na włosach, dokładnie przeciągając palcami z żelatyną po każdym kosmyku. Owiń włosy szczelnie folią, a następnie ręcznikiem i pozostaw na co najmniej 45 minut. Dokładnie spłucz. Włosy będą miękkie, wygładzone, zyskają połysk!
Najlepsza maseczka na zniszczone włosy!
Po niej włosy są jedwabiście miękkie , lśnią i są bardzo odżywione. Maseczka składa się z dwóch łyżek jogurtu naturalnego, łyżki miodu i jednego żółtka. Składniki należy wymieszać i nałożyć na umyte, wilgotne włosy. Następnie owinąć głowę czepkiem i ręcznikiem (ciepło aktywuje wnikanie składników odżywczych do wnętrza włosa). Po upływie 15 minut zmyć ciepłą wodą.
MASECZKA Z ŻÓŁTKIEM DO WŁOSÓW

odżywcza i dająca połysk maseczka do włosów. D...
3 proste sposoby, aby usunąć blizny potrądzikowe naturalnie.

1. Białka jaj - białka mają bardzo silne właściwości lecznicze, które mogą uzdrowić blizny i ostatecznie stały się mniej widoczne. Białko jaj jest pełne białek i aminokwasów, które mogą dokręcić pory, aby zapobiec nowych wyprysków podczas rozjaśnia blizn. Weź mały miskę i jakąś łyżkę, ubij 3 białka jaj, aż staną się miękkie i białe. Palcami delikatnie rozkładaj białka na skórze - skoncentrować się na obszarach problemowych. Niech białka wyschną na skórze i poczekać kilka minut przed spłukaniem delikatnie wodą umiarkowanie ciepłą . Zrób to 2-3 razy w tygodniu.

2. Soda oczyszczona - Soda oczyszczona jest gruba ale nie groźna, jej małe cząstki są gładkie i nie uszkodzą skóry. A jeśli stosować będziemy delikatnie to złuszczymy wierzchnią warstwę martwych komórek skóry, skóra może stać się lekko zaczerwieniona. Po prostu zmieszać małą ilość sody z wodą, aby powstała pasta. Bardzo delikatnie masować sodą skórę np twarz i pozostawić na jedną minutę, spłukujemy to letnią wodą. Pamiętaj, aby zawsze nawilżać skórę po zabiegu, ja osobiście wykonuje mały masaż twarzy na która nakładam kilka kropli oliwy z oliwek i działa bardzo dobrze. Powtórz to 2-3 razy w tygodniu.

3. Cytrynowy - sok cytrynowy, który zawiera kwas cytrynowy, kwas mlekowy, a także kwasy glikolowy, jest jednym z najczęściej spotykanych hydroksykwasów alfa lub AHAS. AHA są bardzo dobrze znane ze swojego użytkowania w kosmetyce. Wiele produktów do pielęgnacji
Jak szybko zniszczyć pryszcza przed ważnym spotakiem, ślubem itp?
Najbardziej...
PLAMY OD POTU

> Biała Bawełna
Aby pozbyć się tej nieestetycznej plamy z p...
Prosty sposób jak pozbyć się muszek i komarów :)

1 szklanka wody
1/4 szklank...
MASECZKA Z KURKUMY

Zastanawiałyście się kiedyś jak to jest, że Hinduski mają taką piękną cerę?
Zero trądziku i innych niedoskonałości? Przecież "żyją w gorszych" warunkach niż my, wszędzie pełno brudu, kurzu, zanieczyszczeń i miliony bakterii a mimo to ciężko znaleźć tam kogoś z trądzikiem. Tak zrodziała się moja ciekawość co do pielęgnacji cery.
W Internecie nadziałam się na ich metody pielęgnacyjne i w ten oto sposób trafiłam na kurkumę.
Kurkuma działa przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie (czyli przeciwutleniająco) , przeciwnowotworowo,
oczyszczająco, tonizująco i antymutagennie.
Potrzebujemy: ½ łyżeczki kurkumy + jogurt naturalny (do zagęszczenia trochę mąki)
Warto spróbować :)
5 sposób na blizny potrądzikowe

5. Olive Oil - Oliwa z oliwek jest w niej mnóstwo żelaza i witaminy A, D, E, C, B1 i B2. Witamina E jest coraz częściej postrzegana jest jako ważny gracz w pomocy walki z procesem starzenia. Oliwa z oliwek jest bogata w przeciwutleniacze i jest to także dobry środek przeciwzapalny pomaga zapobiec trądzikowi i skutecznie usuwa blizny potrądzikowe. Ponieważ oliwa z oliwek nie zatyka porów, skutecznie rozpuszcza brud i olej uwięziony w naszych już zatkanych porów, jest bardzo dobry w leczeniu blizny potrądzikowych jak i w samym trądziku. Przed pójściem spać za pomocą oliwy wykonać delikatnie masaż skóry twarzy, koncentrując się na punktach zapalnych. Kontynuuj masaż przez kilka minut, aż poczujesz, że Twoje pory są całkowicie nasycone. Rozłóż ciepły ręcznik na twarzy, albo wykonaj parówkę (wrzątek wlewamy do miski, schylamy głowę nad miskę zakładamy recznik na głowę i tak spędzamy od 15minut do 30min.) a tym samym otworzą się pory. Delikatnie zetrzyj nadmiar oleju. Powtórz tą czynność 1-2 razy przed płukaniem twarz zimną wodą.
inspiracja :)
pachnący susz
awesome!
pomysłowe podlewanie pomidorów
xxx
Peeling kawowy.
wykonanie: Parzymy kawę tak do połowy kubka odlewamy nadmiar wody pozostawiając fusy.
Dodajemy oliwkę z oliwek lub inną, cynamon lub imbir dla zapachu do momentu aż powstanie bardzo gęsta lub półpłynna masa. 
Następnie robimy peeling okrężnymi ruchami dłoni.
Działanie:
-złuszczenie martwego naskórka
-wygładzenie
-poprawa kolorytu
-poprawa krążenia krwi
-skutecznie pomaga w walce z cellulitem
Włosy dłuższe o 10 cm już po miesiącu!
Zastosuj na 1 miesiąc, raz na tydzień. Receptura Maska jest bardzo prosta i opiera się na tym, że proszek gorczycy ogrzewa skóry głowy i powoduje pęd krwi mieszków włosowych. 2 łyżki musztardy suchego proszku (dostępne w dziale przypraw) z ciepłą wodą, aby rozpuścić 2 łyżki, 1 żółtko, 2 łyżeczki oliwy z oliwek, 2 łyżeczki cukru.
strój
świetna kokardka
YES YES YES! pure beauty!:)
Obserwuj profil
88monique

88monique od krzywa88

Dodane 24.10 o 20:36
Przypięte po raz pierwszy przez krzywa88
Przypnij Polub Komentuj
  59106
3 proste sposoby, aby usunąć blizny potrądzikowe naturalnie.

1. Białka jaj - białka mają bardzo silne właściwości lecznicze, które mogą uzdrowić blizny i ostatecznie stały się mniej widoczne. Białko jaj jest pełne białek i aminokwasów, które mogą dokręcić pory, aby zapobiec nowych wyprysków podczas rozjaśnia blizn. Weź mały miskę i jakąś łyżkę, ubij 3 białka jaj, aż staną się miękkie i białe. Palcami delikatnie rozkładaj białka na skórze - skoncentrować się na obszarach problemowych. Niech białka wyschną na skórze i poczekać kilka minut przed spłukaniem delikatnie wodą umiarkowanie ciepłą . Zrób to 2-3 razy w tygodniu.

2. Soda oczyszczona - Soda oczyszczona jest gruba ale nie groźna, jej małe cząstki są gładkie i nie uszkodzą skóry. A jeśli stosować będziemy delikatnie to złuszczymy wierzchnią warstwę martwych komórek skóry, skóra może stać się lekko zaczerwieniona. Po prostu zmieszać małą ilość sody z wodą, aby powstała pasta. Bardzo delikatnie masować sodą skórę np twarz i pozostawić na jedną minutę, spłukujemy to letnią wodą. Pamiętaj, aby zawsze nawilżać skórę po zabiegu, ja osobiście wykonuje mały masaż twarzy na która nakładam kilka kropli oliwy z oliwek i działa bardzo dobrze. Powtórz to 2-3 razy w tygodniu.

3. Cytrynowy - sok cytrynowy, który zawiera kwas cytrynowy, kwas mlekowy, a także kwasy glikolowy, jest jednym z najczęściej spotykanych hydroksykwasów alfa lub AHAS. AHA są bardzo dobrze znane ze swojego użytkowania w kosmetyce. Wiele produktów do pielęgnacji

3 proste sposoby, aby usunąć blizny potrądzikowe naturalnie.

1. Białka jaj - białka mają bardzo silne właściwości lecznicze, które mogą uzdrowić blizny i ostatecznie stały się mniej widoczne. Białko jaj jest pełne białek i aminokwasów, które mogą dokręcić pory, aby zapobiec nowych wyprysków podczas rozjaśnia blizn. Weź mały miskę i jakąś łyżkę, ubij 3 białka jaj, aż staną się miękkie i białe. Palcami delikatnie rozkładaj białka na skórze - skoncentrować się na obszarach problemowych. Niech białka wyschną na skórze i poczekać kilka minut przed spłukaniem delikatnie wodą umiarkowanie ciepłą . Zrób to 2-3 razy w tygodniu.

2. Soda oczyszczona - Soda oczyszczona jest gruba ale nie groźna, jej małe cząstki są gładkie i nie uszkodzą skóry. A jeśli stosować będziemy delikatnie to złuszczymy wierzchnią warstwę martwych komórek skóry, skóra może stać się lekko zaczerwieniona. Po prostu zmieszać małą ilość sody z wodą, aby powstała pasta. Bardzo delikatnie masować sodą skórę np twarz i pozostawić na jedną minutę, spłukujemy to letnią wodą. Pamiętaj, aby zawsze nawilżać skórę po zabiegu, ja osobiście wykonuje mały masaż twarzy na która nakładam kilka kropli oliwy z oliwek i działa bardzo dobrze. Powtórz to 2-3 razy w tygodniu.

3. Cytrynowy - sok cytrynowy, który zawiera kwas cytrynowy, kwas mlekowy, a także kwasy glikolowy, jest jednym z najczęściej spotykanych hydroksykwasów alfa lub AHAS. AHA są bardzo dobrze znane ze swojego użytkowania w kosmetyce. Wiele produktów do pielęgnacji

, aby dodać komentarz.

pinspire

pinspire

ciekawe który działa :>

16.02 o 16:14    | 
agnieszkaczyzewska

agnieszkaczyzewska

Co do pierwszego sposobu....jestem zachwycona efektami, naprawde coś niesamowitego. Podchodziłam do tego pomysłu sceptycznie ale jednak trzeba przyznać że rezultaty są widoczne juz po pierwszym zastosowaniu. Skóra jest głatka , a widoczne wcześniej zaczerwienienia zmniejszają się <3 Co do pozostałych pomysłów to nie jestem przekonana, jeżeli ktoś wypróbuje to niech da znać:)

17.02 o 11:50   1  | 
Blondii_96

Blondii_96

Czy działa to tylko na blizny potrądzikowe ?

19.02 o 15:52    | 
agnieszkaczyzewska

agnieszkaczyzewska

Z tego co zauważyłam to głównie na blizny i zmiany potrądzikowe, jestem tylko ciekawa czy ktos jeszcze bedzie zadowolony z efektu po zastosowaniu tego sposobu...

19.02 o 16:27    | 
Gija94

Gija94

Oj muszę spróbować tego sposobu z bialkami ;)

21.02 o 12:41    | 
Kainkak

Kainkak

Te białka mogła bym spróbować, ale co do sody nie jestem pewna bo choć upewniają, że skórze nic się nie stanie to słyszałam wiele opinii na temat skutków ubocznych przy stosowaniu sody na skórze.

22.02 o 20:50    | 
Jamajka16

Jamajka16

Również próbowałam pierwszego sposobu i blizny po trądzikowe są mniej widoczne :D Ale według mnie wystarczyłoby jedno białko :)

23.02 o 8:47    | 
akinom09

akinom09

jestem ciekawa, muszę wypróbować to z białkami :)

23.02 o 12:19    | 
MavisA

MavisA

1 sposób wypróbuje ;)

19.08 o 17:10    | 
didaska

didaska

Ja wypróbuję pierwszy ;) Ale z sodą nie próbujcie,bo to raczej więcej zaszkodzi...

14.10 o 18:23    | 
ArminVanBuuren

ArminVanBuuren

Co mam zrobić, żeby pokazała mi się reszta opisu? ; )

8.11 o 17:56   1  | 
lookingfor

lookingfor

mógłby ktoś udostępnić uciętą część opisu ?

11.11 o 0:00    |  2
angel30

angel30

chyba lepiej iść do kosmetyczki na kwasy i mikrodermabrazję

21.10 o 20:19    | 
SiempreMadridistka

SiempreMadridistka

Soda szkodzi! moim zdaniem bardziej podrażnia :)

22.02 o 13:00    | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
TheWorstWomen

oraz 117 innych użytkowników

Przypięli też do swoich tablic Przypnij

Także przypięli do swoich tablic:

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry