Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Fitnes

jędrna pupa
Warto wybrać te zdrowsze zamienniki :)
...
Pupa boli :)
Denise Austin: Total Body Burn Cardio Dance Workout
Trening zumba - tańcz i spalaj kalorie! :-)
.......
...
...
Na poszczególne partie brzucha.
Najlepsze ćwiczenia na pośladek-klik w obrazek.
....
najlepsze ćwiczenia dla lenia :D
Nasz trening brzucha
.....
(klikając w obrazek przechodzisz na stronkę,gdzie) Klikasz na wybraną partię ciała,którą chcesz wyrzeźbić i otrzymujesz proste ćwiczenia.
Zamiast odkładać trening zrób go teraz.
...
.....
...
Kilka ćwiczeń na smukłe nogi i jędrne pośladki
...
zamienniki jajek
.........
,,,
......

Więcej zszywek ze źródła

www.youtube.com

16 minute advanced ABS workout - ćwiczenia ABS DLA ZAAWANSOWANYCH- Natalia Gacka 14 minute ABS workout - ćwiczenia na mięśnie brzucha - Natalia Gacka Czasem tak bardzo chciałabym wyjść z domu. Mocno trzymana za rękę i znowu zachłysnąć się życiem. Zmienić na chwilę wszystko i opuścić ten niekończący się rozdział niepowodzeń. Od tak usiąść na ławce, widzieć, tak po prostu wiedzieć, że jesteś podporą i nieodłącznym kawałkiem układanki, którym tak mocno starasz się być.

Poczuć, że przeszłość, o której każdy karze zapomnieć jest tu i pisze ciąg dalszy, historii bardziej bliskiej sercu, przekonaniom.

To nie tak, że narzekam, nauczyłam się doceniać to co mam. To nie tak, że potrzebuję dużo - czekam tylko by "bycie" stało się "obecnością", której potrzebuje każdy nawet najgorszy gbur. Najgorzej jednak przypomnieć sobie to za późno. To, że potrzebujesz jednej osoby, nie 1000 pustych istnień, które kiwną głową i przytakną, że jest źle zostaw to, zacznij od nowa.. Boys - Będe Myślał O Tobie [2008] Aktualnie właśnie tak mi się wydaje.. Życie przynosi wszystko, tylko czemu tych chwil jest tak mało. Nie doceniasz tego co masz, a nawet jeżeli starasz się to robić.. to wcale nie oznacza, że to zatrzymasz. Z resztą nie powinno się próbować. Nie można kazać komuś być, zmusić do rozmowy o tym co jest i o tym co zrobić, żeby w ogóle coś było. Czasem po prostu wredna suka - bezsilność każe patrzeć na wszystko, bo błędne jest myślenie, że da się coś zrobić zawsze. Czasem jedyne co można zrobić to istnieć. Dziękować Bogu za każde, krótkie 5 minut, kiedy czujemy, że żyjemy. Bo istniejemy cały czas, a niebezpieczne dla istnienia jest wówczas, gdy jest ktoś bez kogo żyć się nie da. Wtedy nawet puste istnienie jest trudne. 
Czekasz, przyglądasz się, łamiesz, gdy widzisz, że przez głupią nadzieję nie stawiasz kropki, tylko napierdalasz przecinkami.. a przez co? Przez strach, tęsknotę. Zabawny pierwszy taniec Klaudii i Tomasza Danuta Rinn - Tyle wdzięku some Korra :3 Dlaczego zwierzęta należy wykluczyć z menu? [Inspirujący wykład który odmieni Twoje życie]
Obserwuj profil
Ita23

Ita23 od napoleonka

Dodane 28.11 o 20:53 z

www.youtube.com

Przypięte po raz pierwszy przez napoleonka
Przypnij Polub Komentuj
  1998

Ćwiczenia na podwójny podbródek - automasaż szyi, brody i dekoltu likwidujący...

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię

Także przypięli do swoich tablic:

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry