Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Polska

Będzie mi bardzo brakować ich muzyki :'(
Przybyliśmy, zobaczyliśmy, a Bóg zwyciężył
Kraków na święta :D
Zamek w Mosznej
Zamek w Mosznej
Aleja Klonów z Złotym Potoku.
Magiczna Aleja Klonów z Złotym Potoku <3 <3
Bajeczna Aleja Klonów z Złotym Potoku ♥
Aleja Klonów, Złoty Potok
Aleja Klonów, Złoty Potok
Poznań
Pcim
Brama w jednym z Polskich miast.
Przepiękne <3 I w polsce
:))
:D :D
Lublin
Polski Hogwart czyli zamek w Mosznej.
Zamek w Mosznej
Wieżyczka zamku w Mosznej.
(Po przybliżeniu zdjęcia da się zauważyć szkielet w jednym z okien)
Zamek w Mosznej :)
Droga pod świecącymi sukienkami w Lublinie :)
"Lord Sithów" w Wejherowie XD
Gdzieś w Polsce :)
Gdzieś w Polsce :)
Warszawa

Więcej zszywek ze źródła

upload.wikimedia.org

wszystko za życiePrzeczytane: Antoni Czechow- "Trzy siostry", dramat w czterech  aktach. W większej części jednak komedia niż dramat (Czechow potwierdza w ten sposób autentyczność ludzkiego życia, które nigdy nie jest w stu procentach ani komedią ani tragedią). Bohaterowie pełni marzeń, żaden jednak nie potrafi ich urzeczywistnić z powodu swego marazmu, niezdolności do działania. Krócej mówiąc- więcej biadolenia o przemijalności życia niż robienia. Ocena 6/10, nawet czyta się przyjemnie dzięki czarnemu humorowi Solonego, marzycielskiemu Wierszyninie i dobitności Maszy.PRETTY WOMANLas amazonas (2016)

Telenowela opowiada historię Victoriano, który padł ofiarą kłamstw i intryg. Wszystko uniemożliwia mu bycie z miłością jego życia. Victoriano jest ojcem trzech córek: Diana, Casandra i ConstanzaLa querida del Centauro (2016)

Yolanda to atrakcyjna i inteligentna więźniarka, która podczas odsiadywania wyroku zostaje kochanką jednego z najbardziej wpływowych przemytników narkotykowych w Meksyku, Benedictina Garcíi. Ten związek daje jej przywileje i władze wewnątrz murów więzienia, lecz po wyjściu na wolność, przeradza się w istny koszmar za sprawą przebiegłego detektywa Gerardo.Gerardo jest zaangażowany od lat w zwalczanie nielegalnego handlu narkotykami. El Centauro ukrywa się, dlatego detektyw planuje posłużyć się Yolandą jako przynętą, która doprowadzi go do kryjówki zbiega.Droga do szczęścia (2016)

Fernanda (Paulina Goto) jest ubogą, ale utalentowaną dziewczyną, marzącą o studiach muzycznych, które pozwoliłyby jej zostać znakomitą skrzypaczką. Jej matka, Amelia, w wieku osiemnastu lat zaszła w ciążę z Luisem (René Strickler), studentem prawa, który szybko porzucił ją dla milionerki Marissy. Kiedy ojciec wyrzucił ciężarną Amelię z domu, zakochany w niej od dawna ogrodnik, Pedro (Jorge Aravena), ożenił się z nią by zapewnić opiekę jej i dziecku.
Zgorzkniała z powodu zawodu miłosnego i konieczności życia w ubóstwie Amelia nie potrafiła jednak obdarzyć uczuciem ani jego, ani córki, więc Pedro za dwoje okazywał Fernandzie miłość i wsparcie. Dzięki swojej siostrze, kierującej elitarną szkołą dla dziewcząt, Pedro zapewnił przybranej córce doskonałą edukację. Nie stać go jednak na lekcje muzyki dla niej, więc Fernanda na własną rękę rozwija swój samorodny talent, mając nadzieję, że dzięki konsekwentnej pracy dostanie się do wymarzonego konserwatorium.
Pewnego dnia na ulicy Fernanda zostaje potrącona przez jadącego samochodem Luisa. Luis zabiera ją do szpitala, gdzie staż lekarski odbywa jego pasierb – syn Marissy – Carlos (Horacio Pancheri). Luis i Fernanda nie mają pojęcia kim dla siebie są: on jest przekonany, że Amelia usunęła ciążę, a Fernanda żyje w przeświadczeniu, że Pedro jest jej rodzonym ojcem i nie wie, że jej matkę i Luisa w przeszłości cokolwiek łączyło. W szpitalu między Carlosem i Fernandą od pierwszego wejrzenia rodzi się miłość. Niestety Isabela, dziewczyna Carlosa, gotowa jest na wszystko, by nie pozwolić mu odejść, a Fernanda na drodze do miłości i realizacji swoich marzeń napotka wiele przeciwności i paru zaprzysięgłych wrogów…Kobiety w czerni (2016)

Jackie, Vanessa i Katia wiodą nieszczęśliwe życie. Źródłami większości ich utrapień są niedające się rozwiązać kłopoty małżeńskie. Pewnego dnia kobiety dochodzą do wniosku, że jedynym wyjściem jest zamordowanie ich brutalnych i niewiernych mężów.Trzy razy Ana(2016)

Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer w potrójnej roli) – jako kilkuletnie dziewczynki straciły rodziców, kiedy ich samochód wypadł z drogi i rozbił się nad rzeką. Ana Laura została wtedy poważnie ranna, a nie dającą znaków życia Anę Lucię porwał nurt rzeki. Tylko Ana Leticia, która spowodowała wypadek, wyszła z niego bez szwanku.
Ana Laura i Ana Leticia wychowały się pod opieką babci Ernestiny i wujka Mariana. Tymczasem Ana Lucia dorastała w domu Soledad, kobiety, która znalazła ją w dole rzeki i wykorzystując amnezję dziewczynki, wmówiła jej, że jest jej matką. Ernestina i Mariano nie pogodzili się z myślą o śmierci Any Lucii i przez lata nie ustawali w jej poszukiwaniach, jednak z czasem ich nadzieje na jej odnalezienie przygasły.
Tylko Ana Laura nigdy nie przestała wierzyć, że odzyska siostrę. Sama wyrosła na piękną młodą kobietę o złotym sercu, jednak odkąd straciła nogę w wypadku, jej wrodzona nieśmiałość i introwertyczne skłonności bardzo się pogłębiły. Samotna Ana Laura skrycie kocha Ramira (David Zepeda), syna zarządcy rodzinnego majątku, ale jest przekonana, że nie ma szans u przystojnego, utalentowanego prawnika, przed którym otwierają się perspektywy błyskotliwej kariery.The Land Before Time
Przypnij Polub Komentuj
  196

Częstochowa :)

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
GwiazdeczkowyNusiu
Miyako
NiFinnPolska
Katalina4

Użytkownicy także przypinają:

0

5

111

Bali *_*

0

8

149

Kanada

0

5

80

.....

0

18

228

...

0

3

90

*.*

0

24

279

genialnie

0

5

462

❥ ❥ ❥

0

5

106

❥❥❥

0

2

151

...

0

7

150

,,,

0

27

546

~~~

0

2

77

,,,

Zmień tło
do góry