Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek ze źródła

chomikuj.pl

... Zatańcz ze mną z Jennifer Lopez i Richardem Gere 
Fabuła:
Nieśmiały prawnik pod wpływem impulsu zapisuje się na kurs tańca. W ten sposób odkrywa pasję, która całkowicie odmienia jego monotonne życie. Tytułowa bohaterka powieści to współczesny Don Juan w spódnicy. Dobiega czterdziestki, wciąż nieskazitelnie piękna, z zawodu chirurg. Typ niezależny o silnym charakterze. Takie kobiety rozwiązują problemy życiowe krótkim cięciem, choćby miały poźniej tego żałować. To nie gołębie, których, których jedyną ambicją jest przed każdym niebezpieczeństwem uratować się na piechotę. <3 Claire Hoy, Victor Ostrowsky - Wyznania szpiega. Z tajemnic izraelskiego wywiadu LLL nnmnmn Jaka śliczna sukienka<3 Jackson Godspeed jest najgorętszym młodym aniołem w mieście pełnym aniołów. 
Zbliża się dzień Strażnika, a ludzie na całym świecie już rywalizują o szansę bycia strzeżonym przez niego. Każdy ma obsesję na punkcie Aniołów i szczęśliwców, których chronią – wszyscy z wyjątkiem Madison Montgomery. 
Maddy jest jedyną dziewczyną w Mieście Aniołów, która nie śledzi i nie czyta plotek o nich. Kiedy spotyka Jacksona, nie rozpoznaje go. Ale Jackson jest nią oczarowany i na przekór wszystkiemu zakochuje się.  Maddy zostaje szybko wciągnięta w świat Jacksona, pełnego blasku, paparazzi i …. morderstw. Seryjny zabójca grasuje na wolności, obsesyjnie podrzucając skrzydła zgładzonych aniołów na posterunki policji. Nawet Strażnicy są bezsilni, aby chronić się w obliczu tego zagrożenia i tym razem to Maddy będzie dane chronić Jacksona.
Obserwuj profil
Grula

Grula

Dodane 19.09 o 22:46 z

chomikuj.pl

Przypnij Polub Komentuj
  317

ĐĐĐ

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry