Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Książki

Dziewczyny z Powstania
Atlas chmur
'Pasażer statku,  z utęsknieniem wyglądający końca podróży przez Pacyfik w 1850 roku; wydziedziczony kompozytor, usiłujący oszustwem zarobić na chleb w Belgii lat międzywojennych; dziennikarka-idealistka w Kalifornii rządzonej przez gubernatora Reagana; wydawca książek, uciekający przed gangsterami, którym jest winien pieniądze; genetycznie modyfikowana usługująca z restauracji, w oczekiwaniu na wykonanie wyroku śmierci; i Zachariasz, chłopak z wysp Pacyfiku, który przygląda się, jak dogasa światło nauki i cywilizacji – narratorzy Atlasu Chmur słyszą nawzajem swoje echa poprzez meandry dziejów, co odmienia ich los zarówno w błahym, jak i w doniosłym wymiarze.'
Szmaragdowa tablica. 
'(...) w żadnych okolicznościach nie należy tracić nadziei i trzeba wierzyć, że to, co piękne i dobre w życiu, zawsze zwycięża.'
Człowiek w poszukiwaniu sensu
„Żaden człowiek nie powinien osądzać innych, jeśli sam całkowicie szczerze nie odpowie w głębi serca na pytanie, czy w podobnych okolicznościach nie postąpiłby tak samo.”- Główne przesłanie książki
Zegarek z różowego złota- Richarda Paula Evansa to piękna opowieść o miłości i przyjaźni silniejszych od lęku o własne życie.
Wspaniała, wzruszająca ksiązka
Wspaniała kryminalna saga, trzymająca w napięciu do samego końca.
"Podarunek"- piękna opowieść o miłości która wszystko przezwycięża.
Powrót do Harrego! :)
'Ciepła opowieść o prawdziwej miłości, którą niektórzy mylą z przyjaźnią. Romantyczna jak Pamiętnik Nicholasa Sparksa Zabawna jak Dziennik Bridget Jones Urocza jak Notting Hill' - czytał ktoś? Opis zdecydowanie zachęca :)
'Błyskotliwa powieść o trzydziestolatce, która marzy o miłości jak z książek o Ani Shirley' - czytał ktoś?
Strasznie głośno, niesamowicie blisko. 
Piękna książka, niesamowicie ozdobiona w środku. Daje do myślenia..
'Gdybyś mnie teraz zobaczył'- wspaniała wzruszająca książka. Polecam wszystkim!
Wspaniała książka- polecam!
Ostatnia część Delirium- za to chyba najlepsza!
Druga część Delirium- bardziej tajemnicza! Polecam!
Książka dość kontrowersyjna, z miłą chęcią posłucham co myślicie na jej temat.
Żyję od ponad tysiąca lat. Umierałem niezliczoną ilość razy. Zapomniałem, ile dokładnie. Zakochałem się i moja miłość trwa nadal. Ciągle szukam swojej ukochanej. Ciągle ją pamiętam. Noszę w sobie nadzieję, że pewnego dnia ona też mnie sobie przypomni.
Po tragicznej śmierci męża Holly nie może dojść do siebie. Wszystko zmienia się, gdy kobieta znajduje zaadresowane do niej listy od ukochanego.
Obiecaj mi
Na rozstaju dróg
Bliżej słońca
Dotknąć nieba
Doskonały dzień.
Mały Książę!
Potem.

Więcej zszywek ze źródła

www.empik.com

:Cyrk nocy" bardzo ale to bardzo bardzo warto przeczytac tę przecudowniewspaniałą książkę Erin Morgenstern 10/10 Paulina Wnuk "Kuchnia Filmowa" Aleksander Doba "Olo na Atlantyku. Kajakiem prze ocean" Ma ktos dostep do ebooka pdf 4 czesci crossa? "wybor Crossa" "Kiedy byłem dziełem sztuki" "Niebo jest wszędzie" -Nelson Jandy.
Zachęcę Was po prostu przepisując z pierwszej strony ;)
"Siedemnastoletnia Lennie jest załamana po niespodziewanej śmierci starszej siostry. Jedyną osobą, przy której czuje mniejszy ból jest chłopak siostry, Toby, który cierpi tak samo jak ona. Są ze sobą coraz częściej, coraz bliżej. Nic nie mogą na to poradzić - ani na potworne wyrzuty sumienia.
Wszystko staje się jeszcze bardziej trudne, gdy w szkole zjawia się nowy chłopak, Joe. A Lennie z przerażeniem odkrywa, że nie może przestać myśleć o jego czarnych oczach i miękkich ustach...
Czy można przeżywać żałobę i myśleć o chłopaku? Rozpaczać i równocześnie być tak szczęśliwą?
A może miłość jest właśnie po to, by nie dać się prześladować temu, co przepadło, i tylko trwać w zachwycie nad tym, co było..."
Ja polecam oczywiście! Bardzo, bardzo fajna książka :) 10/10 "Kochani, dlaczego się poddaliście?" - Ava Dellaira.
Książka opowiada o dziewczynie, której starsza siostra umarła. Były nierozłączne, a teraz Laurel musi żyć bez niej. Właśnie zaczyna naukę w innym liceum niż siostra, bo nie chce, aby inni wiedzieli, że jej siostra umarła. Chce zacząć od nowa. Książka jest pisana w formie listów. Dziewczyna dostała zadanie na angielski, aby napisać list do kogoś, kto nie żyje. Pisze więc listy do sławnych osób już nieżyjących. Pisze do muzyków, pisarzy - do osób, których życie i twórczość ją zainspirowały, te osoby-ich twórczość lub życiorys- jakoś uczestniczyły w życiu jej i jej siostry May, przed jej śmiercią. Książka jest smutna, ale na pewno warta przeczytania.
Polecam! "After - Ocal mnie" - trzecia część serii "After"- uwielbiam ją :) Tę część kupiłam, bo jak zobaczyłam ją w Empiku to nie mogłam się powstrzymać, jeszcze ta piękna okładka... ;) A czytanie w pdf już mi się nudzi. Nie będę się rozpisywać. Po prostu polecam! Po przejrzeniu tablicy uświadomiłam sobie, że nie opisałam pierwszej części mojej najukochańszej książki! 
"After - Płomień pod moją skórą" - jestem ogromną fanką tej serii ♥ Pierwszą i drugą część przeczytałam dwa razy (drugi raz w celu przypomnienia) i oczywiście nie zawiodłam się drugi raz ;) Uwielbiam w tych książkach po prostu to, że są pisane lekko, czyta się szybko, historia jest super i bohaterowie naprawdę świetni :) Myślę, że to wystarczy:) 
Gorąco polecam!
Przypnij Polub Komentuj
  117

Druga część Delirium- bardziej tajemnicza! Polecam!

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Przypięli też do swoich tablic Przypnij

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry