Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Wielkanoc

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
,,,
...
...
z przepisem
...
...
...
...
...
...

Więcej zszywek ze źródła

4.bp.blogspot.com

Recenzja na blogu, a link do bloga na profilu, bo chyba coś źle zrobiłam i przez zdjęcie się nie włączy :/ ZapraszaamRecenzja na blogu. Link do bloga na profilu, bo chyba zrobiłam coś źle i tutaj przez zdj się nie włączy :/
ZapraszaaaamSzydełkowa grzechotka - tygrysek - opis wykonaniaSzydełkowy MinionekDo obejrzenia- Niezgodna (2014) - W metropolii wzniesionej na ruinach Chicago idealne społeczeństwo budowane jest na zasadzie selekcji.Przeczytane- Eugeniusz Zamiatin "My".
Ekspresjonistyczny obraz antyutopii, popularnego w ostatnich latach tematu zawartego m.in. w trylogii "Igrzyska Śmierci" czy "Więzień labiryntu".Wciągająca fabuła,aczkolwiek ze względu na specyficzny sposób wypowiadania się postaci lektura nie jest łatwa. Moja ocena: 8/10...A jak AIESEC <3 Moje, życie od kilku lat! Czas pełen zmian i walki o samą siebie. Teraz wiem, że każda zmiana zaczyna się od nas samych. 
Teraz wiem, że jestem silna jak nigdy wcześniej! Power in my blood! <3KOCHAM TE PERFUMY! Nie potrafię bez nich już żyć. Są słodkie i kobiece (a może raczej dziewczęce), zmysłowe i ociekające tajemniczością.
Obserwuj profil
credy

credy

Dodane 19.02 o 8:17 z

4.bp.blogspot.com

Przypnij Polub Komentuj
  3354

jak zrobic wielkanocnego zajaczka z serwetki

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
katex92
Paulinkaa115
20041971
joanna8316
kasiasta222

Także przypięli do swoich tablic:

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry