Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Kuchnia

Przepis na ciasto twarogowe | Kliknij w zdjęcie
Nietypowe zastosowania herbaty | Kliknij w zdjęcie
Jak upiec muffinki duszki? kliknij w zdjęcie
Drink Czarna Wołga. Kliknij w zdjęcie
Drink zakrwawiony mózg. Kliknij w zdjęcie
Pięć pysznych drinków na Halloween | Kliknij w zdjęcie
Sernik na zimno straciatella z galaretką |Kliknij w zdjęcie
Dlaczego warto jeść orzechy? Kliknij w zdjęcie
Jak dobierać i podawać wino? | Kliknij w zdjęcie
Czy wszystko co smażone jest nie zdrowe? | Kliknij w zdjęcie.
Jak kupić zdrową rybę? | Kliknij w zdjęcie
Jak smażyć kwiaty
Kwiaty opłucz, odsącz. Zanurz w cieście naleśnikowym (akacja, czarny bez) lub w jajku i bułce tartej (dynia, cukinia). Wrzuć na rozgrzany olej i smaż z obu stron. Kwiaty dyni i cukinii dopraw solą i pieprzem. Smażone kwiaty akacji i czarnego bzu oprósz cukrem.
Więcej po kliknięciu w zdjęcie
Nasturcja. Zaczyna kwitnąć w maju kończy w październiku. Jej kwiaty mają właściwości bakteriobójcze. Są bogate w przeciwutleniacze i potrzebne dla zdrowia karotenoidy. Zawierają sole mineralne, olejki eteryczne, błonnik. Świetna w sałatkach. Można je dodawać do sera, potraw z jaj, zapiekanek.
Więcej po kliknięciu w zdjęcie.
Pierś z kurczaka nadziewana bakaliami | Przepis po kliknięciu w zdjęcie.
Zupa pomidorowa z białą fasolą | Przepis po kliknięciu w zdjęcie
Obrać mango ze skórki jest rzeczą dość kłopotliwą. Można jednak to obejść. Przekrój mango na pół wyjmij pestkę. Owoc ponacinaj w szachownicę, aż do skórki ale jej nie przecinaj. Teraz wystarczy skórkę z naciętym miąższem odwrócić na lewą stronę. Nożem zetnij sześcienne kawałki miąższu.
Jeśli musimy przekroić na pół wiele pomidorów koktajlowych (cherry) to możemy posłużyć się następującą sztuczką. Potrzebne nam będą dwa talerze i długi ostry nóż. Jeden talerz kładziemy “do góry nogami”, kładziemy na nim pomidorki, na które kładziemy drugi talerz. Delikatnie przyciskając talerz z góry przekrój pomidorki ostrym nożem. Więcej po kliknięciu w zdjęcie.
Odłupywanie twardej skorupy granatu może być uciążliwe. Prościej będzie obciąć końcówki owocu z góry i z dołu, a następnie ponacinać owoc od góry do dołu w kilku miejscach. W ten sposób granat ujawni przed nami swoją słodką zawartość. Więcej po kliknięciu w zdjęcie
Awokado, podobnie jak kiwi nie musisz obierać ze skórki. Wystarczy przekroić owoc na pół, wyjąć pestkę i łyżeczką wybrać miąższ. Więcej po kliknięciu w zdjęcie.
Mandarynkę łatwo i efektownie obierzesz ze skórki jeśli obetniesz nożem górę i dół owocu. Następnie natnij mandarynkę wzdłuż i rozciągnij. Prawda, że proste? Więcej po kliknięciu w zdjęcie.
Aby wycisnąć jak najwięcej soku z limonki, obetnij z każdej strony kawałek owocu (tak jakbyś obierał grubo ze skórki). Wyciśnij sok z każdej części ze skórką, a ze środkową wykręć (jakbyś wyżymał ścierkę). Więcej po kliknięciu w zdjęcie
Kiwi nie trzeba myć ani obierać ze skórki. Wystarczy przekroić owoc na pół i wybrać miąższ łyżeczką. Więcej po kliknięciu w zdjęcie.
Składane stoły do małej kuchni | Więcej - kliknij w zdjęcie
Składane stoły do małej kuchni | Więcej - kliknij w zdjęcie
Składane stoły do małej kuchni | Więcej po kliknięciu w zdjęcie.
Zastosowanie liści laurowych. Kliknij w zdjęcie

Więcej zszywek ze źródła

www.sposobnawszystko.pl

Ty też możesz przerobić w ten sposób własne zdjęcie. Kliknij w obrazek i zobacz jak Karmić czy nie karmić smakołykami? Kliknij w zdjęcie i przeczytaj Jak przygotować się do biegania? - więcej po kliknięciu w zdjęcie #sport #bieganie #run #fit Jak przygotować się do biegania? - więcej po kliknięciu w zdjęcie #sport #bieganie #run #fit Jak przygotować się do biegania? - więcej po kliknięciu w zdjęcie #sport #bieganie #run #fit Jak leczyć impotencję naturalnymi sposobami - kliknij w zdjęcie po więcej Jak dobrze wybrać kredyt hipoteczny - kliknij w zdjęcie Jak poprawnie olejować zniszczone włosy? -> kliknij w zdjęcie Jak pielęgnować przyjaźń - kliknij w zdjecie
Przypnij Polub Komentuj
  165

Jakie zioła pasują do drobiu? Kliknij w zdjęcie.

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry