Więcej zszywek ze źródła

t1.gstatic.com

... ;)) GRUNGE <3 z pięknymi obrazami .... cudny *.* 10 niezwykłych zastosowań: rolki po papierze toaletowym

1. Lep na muchy

Jako, że już niedługo będzie lato (o ile przyjdzie najpierw wiosna), a wraz z nią pojawią się nasi ulubieńcy, czyli natrętne muchy i komary, przygotuj się na atak już teraz. Zostaw kilka rurek po papierze toaletowym, a latem obklej je taśmą dwustronną i zawieś w wybranym miejscu.

2. Przedłuż rurę od odkurzacza

Przeklęte pajęczyny! Dlaczego one nie pojawiają się niżej, a tylko samych rogach i nie można ich dosięgnąć odkurzaczem? Jest na to sposób! Przedłuż rurę odkurzacza za pomocą rurek po papierze.

3. Rozpałka i brykiety

Nie chce się chwalić, ale jestem mistrzem w rozpalaniu grillów, ognisk i kominków. Jak ja to robię? Oto mój sposób: Zaklej taśmą jeden koniec rurki, napchaj do niej ile tylko się da makulatury, a następnie zaklej drugi koniec. Pamiętaj, że im więcej papieru napchasz, tym brykiet będzie się dłużej palił.

4. Wysusz rękawiczki

Umieść rurkę papieru toaletowego w rękawicy i powieś ją na suszarce. Obecność papieru znacznie przyspieszy suszenie. Trik polecany przez narciarzy, którzy szusują przez kilka dni z rzędu i nie mogą sobie pozwolić na osiem par rękawic.

5. Zrób porządek z kablami

Wiem, że komputer, telewizor czy inne urządzenia elektroniczne są przydatne w życiu, ale po co nam kable? Dzisiejsza technologia nie pozwala się ich pozbyć, więc na razie można zrobić coś, żeby się nie plątały. Zwiń je starannie i przed włączeniem do kontaktu przełóż przez rurkę od papieru toaletow... Co prawda najpierw spodobał mi się klucz basowy w tym miejscu. Ale wiolinowy też ładnie wygląda
Zmień tło
do góry