Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek ze źródła

chomikuj.pl

Tytułowa bohaterka powieści to współczesny Don Juan w spódnicy. Dobiega czterdziestki, wciąż nieskazitelnie piękna, z zawodu chirurg. Typ niezależny o silnym charakterze. Takie kobiety rozwiązują problemy życiowe krótkim cięciem, choćby miały poźniej tego żałować. To nie gołębie, których, których jedyną ambicją jest przed każdym niebezpieczeństwem uratować się na piechotę. <3 Claire Hoy, Victor Ostrowsky - Wyznania szpiega. Z tajemnic izraelskiego wywiadu LLL nnmnmn Jaka śliczna sukienka<3 Jackson Godspeed jest najgorętszym młodym aniołem w mieście pełnym aniołów. 
Zbliża się dzień Strażnika, a ludzie na całym świecie już rywalizują o szansę bycia strzeżonym przez niego. Każdy ma obsesję na punkcie Aniołów i szczęśliwców, których chronią – wszyscy z wyjątkiem Madison Montgomery. 
Maddy jest jedyną dziewczyną w Mieście Aniołów, która nie śledzi i nie czyta plotek o nich. Kiedy spotyka Jacksona, nie rozpoznaje go. Ale Jackson jest nią oczarowany i na przekór wszystkiemu zakochuje się.  Maddy zostaje szybko wciągnięta w świat Jacksona, pełnego blasku, paparazzi i …. morderstw. Seryjny zabójca grasuje na wolności, obsesyjnie podrzucając skrzydła zgładzonych aniołów na posterunki policji. Nawet Strażnicy są bezsilni, aby chronić się w obliczu tego zagrożenia i tym razem to Maddy będzie dane chronić Jacksona. Życie spotyka śmierć. Koniec spotyka początek. 
Osiemnastoletnia Isis Blake nie zakochała się od trzech lat, czterdziestu trzech tygodni i dwóch dni. Lub tak też sądzi. 
Chłopak, którego może-w-pewnym-sensie-zdecydowanie kochała zniknął z powierzchni ziemi po śmierci jego dziewczyny, pozostawiając po sobie Jack’ową dziurę. Zdeterminowana, aby być szczęśliwa, Isis wypełnia ją kłamstwami i nakłada na twarz dzielny uśmiech na nowe życie w Uniwersytecie Stanu Ohio. 
Ale jak długo ten uśmiech może trwać, kiedy wszyscy jej przyjaciele odeszli? 
Jak długo może trwać, gdy przytłaczało ją poczucie winy za śmierć Sophii? 
I jak długo może trwać, gdy Will Cavanaugh uczęszcza do tej samej szkoły, drwiąc z niej? 
Isis jest dobra w udawaniu, że wszystko jest w porządku. Ale nie aż tak dobra. Jej pęknięcia zaczynają się ujawniać. 
Isis Blake jest dobra w zbieraniu się do kupy. 
Ale Jack Hunter jest lepszy. Światło spotyka ciemność. Tajemnice spotykają prawdę. 

Minęły trzy lata, dwadzieścia pięć tygodni i pięć dni, od kiedy Isis Blake się zakochała i jeśli wszystko poszłoby po jej myśli, przeciągnęłaby to w nieskończoność. 

Po incydencie z byłym chłopakiem jej mamy, po omacku szuka skrawków pamięci, które straciła przez amnezję. Jej były wróg, Jack spada głębiej w otchłań rozpaczy, a jego dziewczyna, Sophia, robi wszystko co może, by zachować go dla siebie. Ale kiedy wracają wspomnienia. Isis, zdaje sobie sprawę, że coraz trudniej jest się jej oprzeć temu, co czuje do Jack'a, a Jack stwierdza, że to niemożliwe trzymać się z dala od jedynej dziewczyny, która topi lód wokół jego serca. 

Kiedy pojawiają się mroczne tajemnice, otaczające Sophię, Isis zdaje sobie sprawę, że Jack nie jest tym, kim myślała, że jest. Jest niebezpieczny. Ale kiedy Isis zaczyna dostawać przerażające e-maile z anonimowego źródła, niebezpieczeństwo może być jedyną rzeczą chroniącą ją przed czymś o wiele groźniejszym. 

Jej przeszłością.
Obserwuj profil
eliska

eliska

Dodane 10.10 o 10:17 z

chomikuj.pl

Przypnij Polub Komentuj
  113

łapki do kuchni

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Przypięli też do swoich tablic Przypnij

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry