Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek ze źródła

www.google.pl

.......Jesień 1896 roku. Mileva ma dwadzieścia jeden lat i jako jedna z pierwszych kobiet rozpoczyna studia fizyczne na uniwersytecie w Zurychu. Uważa, że jej kalectwo przekreśla szanse na miłość. Postanawia w pełni poświęcić się nauce. Jest nieprzeciętnie inteligenta, ambitna i zamierza wiele osiągnąć. 
Studiujący z nią Albert zakochuje się w jej niezwykłym umyśle i niedoskonałym ciele. W ich małżeństwie jest miejsce nie tylko na miłość, ale też na wspólną pasję.
Kilkanaście lat później świat zachwyca się odkryciami Einsteina. Nikt nie pyta jak ich dokonał, nikt nie wspomina o Milevie. 
Wciągająca i poruszająca historia żony Einsteina, genialnej fizyczki, której wkład w naukę został zapomniany. Kim była i dlaczego nic o niej nie wiemy?Gdy George po raz pierwszy spotkał Lianę Decter, miała osiemnaście lat i była studentką pierwszego roku college’u w Sweetgum na Florydzie. Przez cały semestr byli nierozłączni. Kiedy więc otrzymał wiadomość, że w Święta Bożego Narodzenia Liana popełniła samobójstwo, był zdruzgotany.
Gdy jednak odwiedził jej zrozpaczonych rodziców, zorientował się, że stojące na kominku zdjęcie ich córki nie przedstawia Liany, którą znał. Kim więc była dziewczyna, którą tak bardzo pokochał i która tak nagle zniknęła?
Niespodziewanie, po dwudziestu latach, w pewien zwyczajny piątkowy wieczór George w pięknej kobiecie, która zjawia się w barze, rozpoznaje swoją dawną miłość, która zniknęła kiedyś bez śladu…......Naszyjnik z muszelekBoskie <3...
Obserwuj profil
87renia

87renia

Dodane 15.03 o 22:57 z

www.google.pl

Przypnij Polub Komentuj
  4346

przedpokój

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
FancyUnicorn
Gabixon2000
DominikaMika
Innaa506
anita8
Katis
agajoo
megusta20
pou
justblonde
Liliawodna
Naatalie_
ego
mamona
ewelkakowal
annbia
sylwinqq
gosiuula88
klaudia02204
moniakarotka
alex8888
Eddis
AduHoran
Madzik91002
zankaxd
betki884
tomczykowa
kasiace1
teresa2010
swiatka
Kindeeer
Lidusia54
paniclaudia

oraz 166 innych użytkowników

Przypięli też do swoich tablic Przypnij

Także przypięli do swoich tablic:

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry