Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Filmy!

"Maze Runner: The Scorch Trials"- ,,Więzień labirynt Próby ognia." 
Jest to druga część Więźnia labiryntu mówiąc szczerze oglądałam 1cz. i 2cz., uważam, że 2cz jest dużo lepsza od 1cz. 1cz oglądałam w domu, natomiast 2cz w kinie na 3D. Film wywarł na mnie wiele pozytywnych opinii. Myślałam, że 2cz, będzie ostatnią.Nie mogę się doczekać 3cz. Zawiodłam się na Teresie, ponieważ zdradziła ich położenie. W tej części jest wiele już tzw. fantastycznych scen. 
Polecam ten film do obejrzenia.
Czarny Łabędź- film opowiada o balecie i o pewnej już dosyć dorosłej dziewczynie, która postanawia chodzić do jakby to powiedzieć, szkoły baletowej. Okazało się, że nauczyciel, twórca napisał nową rolę. W pewnym czasie dobiera się do niej. Okazuje się, że ona dostała tę rolę, a jej dublerką jest inna dziewczyna, która niby chce ją zniszczyć. Dziewczyna zamienia się powoli w łabędzia. Nadszedł dzień występu i już przemiana wnikał się całkiem. Nie zapanowała nad sobą więc zraniła dublerkę. Nagle jak by się czas cofnął, okazuje się, że nie dublerka została zraniona tylko, że ona sama siebie zraniła. Ale wytrzymuje występ, sztuka była podzielona na akty, w ostatnim akcie, gdy spada na stertę materaców i przybiega jej niby nauczyciel to zauważa, że jest ranna, jeszcze okazało się, że on i on darzą się uczuciem. Naprawdę film bardzo fajny polecam do obejrzenia, najlepsza jest końcówka.
Sąsiedzi- Film bardzo fajny opowiada, o rodzinie, która mieszka tu pare lat, a nie dawno przyprowadzają się obok nowi sąsiedzi, okazuje się, że są bardzo młodzi, jak to wiadomo imprezy będą, a mają przecież małe dziecko. Więc próbują się z nimi za przyjaźnić. Resztę filmu polecam naprawdę oglądnąć.
Ten horror- opowiada całą historie dwóch braci, którzy się mszczą. Pewni przyjaciele jadą na mecz po drodze rozbijają obóz, na następny dzień okazuje się, że jeden z samochodów jest popsuty, więc on z dziewczyną postanawiają zostać i pójść po część do samochodu do pobliskiego miasteczka. W czasie pobytu okazuje się, że wszyscy mieszkańcy tego miasteczka zostali zamienieni w wosk. Jeden z braci złapał dziewczynę i zakneblował, a jej chłopaka zalał woskiem.  Gdy brat dziewczyny z kolegom przyjeżdża po nich do miasteczka cała prawda wyszła na jaw kolegę też zalał woskiem, a brat usłyszał krzyk siostry i ją uratował. Dwoje przyjaciół którzy zostali w obozie zamordował.  Rodzeństwu udało się uciec.
Nocny pociąg z mięsem- nagle znika znana modelka, fotograf który ostatni zrobił jej zdjęcie rozpoczyna śledztwo, które doprowadza, go do nocnego pociągu. okazuje się, że coraz więcej ludzi ginie. Ugryziony przez potwora staje się rzeźnikiem ludzi.
Wilkołak- cofamy się w czasie jesteśmy w dawnych latach. Główny bohater gra w teatrze i nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Jego brat został zabity przez jakieś zwierzę, okazuję się, że przez wilkołaka. Żona brata informuję go, że jego brat nie żyje, on po wielu latach przyjeżdża do domu, gdzie zmarła jego matka. Wszystkie podejrzenia spadają na niego, ale wcześniej ugryzł go wilkołak i dopiero stał się nim. Okazuje się, że matka nie popełniła morderstwa i jak brat zmarł, otóż za wszystkim staje jego ojciec, który jest wilkołakiem.
Krwawe walentynki- film opowiada o tym jak dawno temu żył pewien morderca, który zabijał ludzi kilofem, po latach znajduje się jego naśladowca. Wszyscy myślą, że on przeżył i się boją. Naśladowca zakochał się w pewnej dziewczynie, która ma męża, który ją zdradza z jej koleżanką z pracy.
Nienarodzony- film opowiada o młodej dziewczynie, która po latach dowiaduje się, że w pewnym sensie zabiła swojego brata bliźniaka, który zaplątał się w jej pępowinę i udusił się. Po latach nawiedza ją i próbuje zabić. Dziewczyna dowiaduje się dużo nowych rzeczy o swojej rodzinie, a pod koniec okaże się, że jest w ciąży.

Więcej zszywek ze źródła

www.filmweb.pl

ktos ogladal?juz w kinachPo wiadomości o aresztowaniu brata, mieszkająca na stałe w Paryżu Deeva Jani (Parminder Nagra) decyduje się na powrót do rodzinnego miasta. Okazuje się, że Vipon (Sebastian Nanena) jest podejrzany o udział w strzelaninie, której ofiarą padł młody chłopak. Nastolatek szybko staje się medialnym kozłem ofiarnym, wzbudzającym coraz większą niechęć wśród lokalnej społeczności. Na domiar złego, rodzina zabitego grozi przebywającemu w areszcie Viponowi odwetem. Nie mając chwili do stracenia, Deeva wchodzi w układ z byłym członkiem gangu, Clintem (Jonas Armstrong), który ma pomóc w uniewinnieniu brataBella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie. Jednocześnie o rękę Belli zabiega przystojny myśliwy Gaston.Dziwne morderstwo na terenie Kalifornii łączy losy trojga przedstawicieli prawa oraz kryminalisty. Starając się odnaleźć sprawcę, trafiają w sieć spisków, zdrad i intrygKierowca rajdowy - Tobey - wychodzi z więzienia po odsiedzeniu kary za przestępstwo, w które wrobił go dawny wspólnik. Szukając okazji do zemsty zgłasza akces do nielegalnych, ekstremalnych rajdów ulicznych. Tymczasem dawny wspólnik na wieść o jego uwolnieniu, wyznacza nagrodę za jego głowę.Po latach zdobywania doświadczenia w najlepszych paryskich domach mody Tilly Dunnage (Kate Winslet) powraca do rodzinnego miasteczka w Australii, z którego jako dziecko uciekła oskarżona o morderstwo. Chce pogodzić się ze swoją schorowaną, ekscentryczna matką (Judy Davis) i wyjaśnić wydarzenia z przeszłości. Przy okazji, uzbrojona w maszynę do szycia, wytacza prywatną wojnę złym gustom i brakowi elegancjiSylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do walentynek.Niewielu jest dorosłych, którzy mieliby tyle odwagi co 10-letni Josh. Chłopiec codziennie musi bronić się przed grupą starszych chłopaków, którzy prześladują go w szkole. Prawdziwy dramat jednak rozgrywa się w domu chłopca – samotnie wychowująca go matka przegrywa walkę z chorobą, a lekarze rozkładają ręce. W tej sytuacji Josh zyskuje niezwykłego sprzymierzeńca – jest nim mroczna istota ze snów, która za pośrednictwem niezwykłych, magicznych opowieści wciąga Josha w świat, gdzie znaleźć można odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.
Przypnij Polub Komentuj
  262

"Maze Runner: The Scorch Trials"- ,,Więzień labirynt Próby ognia."
Jest to druga część Więźnia labiryntu mówiąc szczerze oglądałam 1cz. i 2cz., uważam, że 2cz jest dużo lepsza od 1cz. 1cz oglądałam w domu, natomiast 2cz w kinie na 3D. Film wywarł na mnie wiele pozytywnych opinii. Myślałam, że 2cz, będzie ostatnią.Nie mogę się doczekać 3cz. Zawiodłam się na Teresie, ponieważ zdradziła ich położenie. W tej części jest wiele już tzw. fantastycznych scen.
Polecam ten film do obejrzenia.

MyszchaXD

MyszchaXD

kocham ten film

14.12 o 14:05  
    | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Maartussx
Loczi1907
laleczkaajakty
Realistkaaa
MyszchaXD
Truskaweczka_22
Przypięli też do swoich tablic Przypnij

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry