Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek ze źródła

merlin.pl

Polecam! Świetny krem nawilżający i redukujący niedoskonałości do cery problematycznej i co ważne - można stosować go pod makijaż :) ... Jenna Kerry ma dość: chce zostawić swojego chłopaka. 
 Ryan żyje tylko pracą i skazuje ją na prowadzenie niemal klasztornego trybu życia. Dziewczyna pragnie zmiany, a 

 Ryan nie potrafi jej niczym zaskoczyć, aż... 
Pewnego wieczoru w luksusowym hotelu niespodziewanie pojawia się jej chłopak i ratuje ją z nudnego przyjęcia. 

 Do tego, udaje, że jej nie zna! Ta gra w nieznajomych naprawdę jej się podoba i szalenie ją podnieca: nie wiedziała, że jej chłopak ma taką fantazję...

Czy to możliwe, aby w Ryanie zaszła aż taka zmiana? Może to nie on był namiętnym kochankiem, który rozpalił jej zmysły. 

 Jenna jeszcze nie wie, że jej życie seksualne przewraca się właśnie do góry nogami. Nigdy nie była tak blisko spełnienia swojego najskrytszego marzenia. 
Teraz ma szansę, aby zasmakować seksu z dwoma gorącymi mężczyznami. Herkiu Płaro ^^ "Przebudzona' 8/10 Czy człowiek może prowadzić podwójne życie ? Otóż czytając tą książkę dochodzimy do wniosku, że może.,,Bezwstydna cnota'' to historia Kathleen rozwiedzionej nauczycielki, która walczy z byłym mężem o prawo opieki nad synem. Matczyna miłość jest zdolna do wszystkiego.Bohaterka aby zdobyć pieniądze na adwokata dorabia w sex telefonie. Niestety zostaje zgwałcona i zamordowana. Jej siostra Grace podejmuje śledztwo na własną rękę. Chce zwabić morderce w własną pułapkę, sama zaś ma być przynętą. Ile osób zabije morderca ? Czy Grace odnajdzie miłość? Kto okaże się sprawcą ? Tą książkę czyta się mgnieniu oka. Jest cienka ale napisana bardzo dobrym stylem. Jeśli lubicie dobre kryminały to coś dla was. ,, I nie było już nikogo'' to książka która trzyma w napięciu do samego końca. Autorka przedstawia historię  10 osób, które zostają zaproszone do domku na wyspie. Każda z nich ma tajemniczą przeszłość. Wszystko jest w porządku do czasu, gdy giną dwie osoby. Okazuje się, że na wyspie grasuje zabójca, co gorsze z wyspy nie ma ucieczki. Umierają jeden po drugim w schemat dziwnego, rymowanego wierszyka, którego treść wisi w każdym z pokoi. Czy uda się kogoś ocalić ? Czy sprawca zostanie zdemaskowany ? Bardzo wciągająca książka napisana dobrym językiem. Alek, Rudy i Zośka to oni dają dobry przykład dla młodzieży. "Kamienie na szaniec"
Obserwuj profil
Jagoda_91

Jagoda_91

Dodane 15.07 o 12:23 z

merlin.pl

Przypnij Polub Komentuj
  298

Sanktuarium Nora Roberts

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Annabeth26
Przypięli też do swoich tablic Przypnij

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry