Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Mieszkania

Sufit napinany DPS w sypialni z serii Picture z dowolną grafiką!
Sufit z gwiazdami odbijający to, co dzieje się niżej? Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się nie tylko w restauracjach i klubach, ale i w mieszkaniu! Powiększa optycznie przestrzeń i buduje niesamowity klimat wieczorem, gdy włączymy oświetlenie, złożone z setek pojedynczych diod LED. Dajcie znać, co sądzicie o takim rozwiązaniu!
Piękna realizacja - nowoczesny sufit DPS wykonany przez naszych partnerów w Pradze. Skontaktuj się z nami przez link dostępny na naszym profilu.
Jasny, dobrze oświetlony salon, w którym zastosowaliśmy powłoki DPS z efektem lustrzanym. Jak Wam się podoba efekt końcowy?
Przykład użycia sufitów napinanych DPS w mieszkaniu - sprawdź inne możliwości w naszym symulatorze kolorów i tekstur DPS na naszej stronie internetowej!
Suift napinany DPS w pokoju dziecięcym. Możesz dopasować go do oczekiwań i potrzeb swojego dziecka, na przykład sterując oświetleniem LED za pomocą pilota.
Nowoczesny salon z podzieloną przestrzenią. Do tego górujący nad całością aranżacji podświetlony sufit napinany DPS, równomiernie oświetlający całe pomieszczenie. Jak zaaranżowalibyście ten pokój po swojemu?
Piękny sufit napinany DPS z plafonem oświetleniowym DPS lume - możecie zmieniać kolory i sterować natężeniem światła za pomocą pilota :)
Wejście do domu oświetlone plafonami DPS lume - świetny pomysł i stylowe rozwiązanie. Pasuje idealnie do nowoczesnego wnętrza :)
Poznajecie? To jedno z pomieszczeń w Villi Natura Ewy Minge! Grupa DPS upiększyła wnętrza sufitami napinanymi najwyższej jakości - prawda, że idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz?
Jadalnia z niebem nad głową? A może sala konferencyjna? Sufity napinane DPS oferują nieograniczone możliwości aranżacji. Dowolna grafika w dowolnym kształcie na Twoim suficie lub ścianie :) Sprawdź też naszego bloga: blog.dpsceilings.com
Salon w nowoczesnym stylu - matowy sufit napinany od DPS podkreślający kontrast między jasnymi ścianami, a czarnymi meblami
Niebo nad głową to świetny sposób na relaks i wyciszenie pod koniec dnia. Powłoka DPS umieszczona nad łóżkiem sprawi, że zapomnicie o całym świecie, a nawet... wszechświecie :)
Podobają się Wam geometryczne kształty? Ten nowoczesny sufit jest dziełem naszych montażystów i ozdabia wejście do hotelu Sokół w Łańcucie :)
Nie macie pomysłu na pokój dla swojej Małej Księżniczki? Co powiecie na kwiat, którego liście to półki, a płatki to piękny sufit napinany, który jednocześnie oświetla cały pokoik? Dajcie znać, co o tym myślicie! :)
Klimatyczna sypialnia z sufitem napinanym - piękna realizacja w hotelu Hilton w Brukseli!
Klimatyczny salon z plafonem oświetleniowym DPS light :) Stwórz niepowtarzalny klimat w swoim mieszkaniu!
Mało światła w pokoju? Plafony oświetleniowe DPS rozświetlą Twoje wnętrze ciepłym, przyjemnym blaskiem :)
Lubicie nurkować? Z nadrukami na sufitach napinanych DPS możecie czuć się jak ryba w wodzie cały czas! :)
Sufity napinane DPS w nowoczesnym stylu!
Chciałbym mieszkać w takim miejscy. Sufit napianny DPS w najlepszym wydaniu
Sufit napinany DPS w mieszkaniu
Obserwuj profil
Grupa_DPS_Ceilings

Grupa_DPS_Ceilings

Dodane 10.01 o 15:25
Przypnij Polub Komentuj
  179
Wejście do domu oświetlone plafonami DPS lume - świetny pomysł i stylowe rozwiązanie. Pasuje idealnie do nowoczesnego wnętrza :)

Wejście do domu oświetlone plafonami DPS lume - świetny pomysł i stylowe rozwiązanie. Pasuje idealnie do nowoczesnego wnętrza :)

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Tomori
DemonicCat
domadoma3
Tyci_Tinka

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry