AlexS

AlexS
Moje tablice obserwuje 585 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
Strona www Facebook Miasto Łódź
Halloween make-up Dałem Ci kamień z wielkim LOVE... :p Pałac w Bratoszewicach został wzniesiony dla Kazimierza Rzewuskiego, który odziedziczył te dobra w 1911 roku, wkrótce podejmując decyzję o budowie rezydencji.Ukończenie budowy nastąpiło w 1922 roku, prace wykończeniowe potrwały do 1927. Po upaństwowieniu majątku w 1945 r. urządzono tu szkołę rolniczą, po 1969 roku biura i mieszkania dla pracowników szkoły. Remont, który rozpoczęto w latach 80. został przerwany i od tego czasu pałac niszczeje
W pałacu widać wiele odwołań do architektury baroku i klasycyzmu.

Obecnie pałac stoi opuszczony, jego remont został przerwany i póki co nie widać perspektyw na jego odrestaurowanie. Szkocja :) Piękno kobiety... :)
timeforsewing
Olsztyn Obserwuj

Zszywek: 18   ·   Obserwują ją: 916

Ostatnio dodane:

Wysyp baby hair po pół roku używania szamponu oraz odzywki firmy Dermena. Dziewczyny, od zawsze dręczy mnie problem wypadania włosów, przez co w pewnym momencie miałam ich dosłownie garstkę (zdjęcie po lewej). Dziś jest już lepiej, włosy zagęściły się, mam mnóstwo nowych, szczególnie na zakolach, wcześniej nie miałam ich tam prawie wcale. Szczerze polecam, jeżeli ktoś ma podobny problem. :) Mała czarna mojego projektu. Prosta, klasyczna. Hot or not ?:) Polskie, piękne góry. W drodze na Gubałówkę :) Skromne dekoracje z masy solnej :)Jakoś wieczorem wzięło mnie na lepienie. Wy też lubicie masę solną ?:)
ZszywkaPL
Profil oficjalny
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 4688   ·   Obserwują ją: 2664023

Ostatnio dodane:

Pobiliście już swoje rekordy?;) Jesteśmy na tak!:) Ale kruszynka:)... Białe ze złotymi akcentami,  jesteście na tak czy na nie?;)
Zmień tło
do góry