Leolandia

Prowadzę kreatywnego bloga: BawimySięTekturą. Na moim blogu możecie znaleźć mnóstwo świetnym pomysłów DIY z wykorzystaniem tektury. Zapraszam www.leolandia.pl/blog
Leolandia
Moje tablice obserwuje 25 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
Strona www Facebook Miasto Warszawa
Zestaw trzech tekturowych samolotów do samodzielnego składania z możliwością podwieszenia pod sufitem. Po złożeniu samoloty można pomalować lub pokolorować flamastrami. W zestawie Spitfire, Dwupłatowiec i Czerwony Baron oraz wieszaczek gratis. Samochód z tektury inspirowany historycznymi autami z połowy XX w. Dostępny w dwóch kolorach tektury - białym i naturalnym. To jest wersja do samodzielnego składania, ale - dla leniuchów ;) - można kupić w wersji złożonej. Tekturowa mini Wieża Eiffla do samodzielnego składania z białej tektury. Po złożeniu model można pomalować farbami lub pokolorować flamastrami. Może służyć do zabawy lub jako pamiątka.

Małe atrakcyjne opakowanie - idealne na prezent. Już w Niedzielę post jak zrobić Magiczną Wieżę z tektury! Wszystko na BLOGU! Mały domek z tektury do złożenia bez kleju i nożyczek! Super zabawa dla dzieci. Po złożeniu Domek można fantastycznie udekorować :)
Zmień tło
do góry