MargoSeila03

Zapewne każdy oczekuje rewelacji a ja, wbrew pozorom, jestem zwykłą osobą, która lubi pisać. Od kiedy pamiętam, zawsze lubiłam wymyślać jakieś niestworzone historie i wymyśliłam historię Patrycji, której przytrafiają się przeróżne „dziwne” rzeczy.
MargoSeila03
Moje tablice obserwuje 366 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
Strona www Facebook Miasto Poznań
Osoby urodzone pomiędzy: 20.00 a 22.00 – sprawdź to…
Osoby urodzone w tym przedziale godzinowym są przemiłe i serdeczne. Zawsze skupiają wokół siebie mnóstwo przyjaciół i znajomych. To człowiek, który wszystko chce robić jak najlepiej. Często robi to, co musi zrobić, a nie to, czego tak naprawdę pragnie. Gdzieś wewnątrz siebie ma takiego wewnętrznego krytyka, który na bieżąco ocenia efekty swojej pracy. Podobnie postępuje też ze swoimi współpracownikami, których krytykuje za popełniane błędy. Ze względu na ten swój perfekcjonizm zazwyczaj zajmuje stanowiska drugoplanowe, co wcale mu nie przeszkadza, bo w nich czuje się całkiem nieźle. Potrafi pracować dla sprawy, dla lepszego świata, a nie dla uznania i pieniędzy. Dla tej osoby najważniejsi są inni ludzie, pomaga im, gdyż uważa, że tak powinno się postępować. Jeśli ktoś doceni jego pracę, to czuje się zadowolony i ma wówczas większy zapał do życia.
Więcej na mojej stronie: margoseilapl Osoby urodzone pomiędzy: 18.00 a 20.00 – sprawdź to…
Osoby urodzone w tym przedziale godzinowym są bardzo wrażliwe na ból innych. Ich relacje z ludźmi są bliskie i ciepłe. Zawsze chętnie udzielają pomocy drugiemu człowiekowi, z pewnością można na nich polegać. Są troskliwi, opiekuńczy, nieźle potrafią łagodzić wszelkie konflikty i wysłuchać osoby, które cierpią i potrzebują wsparcia. Nie mają również większych trudności w nawiązywaniu kontaktu z innymi, łatwo rozumieją ich postępowanie. Od życia nie oczekują zbyt wiele, akceptują je takim jakie jest. Jedyne na czym im zależy to na szczęściu rodziny i najbliższych im osób.
Na więcej informacji zaprazsam na bloga: margoseilapl Osoby urodzone pomiędzy: 16.00 a 18.00 – sprawdź to…
Osoby urodzone w tym przedziale godzinowym mają wielu znajomych, ale niewielu prawdziwych przyjaciół. Zazwyczaj są otwarte na wszystko co się wokół nich dzieje, dlatego inni lubią przebywać w ich towarzystwie, gdyż potrafią słuchać i doradzić. Swoich uczuć nie pokazują, tak więc rzadko kto wie, co tak naprawdę czują. Mimo, iż osoby im bliskie starają się wydobyć z nich problemy, to nie udaje się im. Nie potrafią oni rozmawiać o tym, co ich boli. Nie ufają nikomu oprócz siebie.
Więcej znajdziecie w nowym poście na mojej stronie: margoseilapl Osoby urodzone pomiędzy: 14.00 a 16.00 – sprawdź to…
Osoby uodzone w tym przedziale godzinowym są niezwykle kreatywne i do tego bardzo sprytne. Nie cierpią też monotonii, lubią wszelkie zmiany i sami dążą do tego, aby w ich życiu ciągle się coś działo. Także jeśli chodzi o ich życie prywatne, pragną, aby ich partner życiowy podzielał ich pasje. Jeśli nie udaje im się kogoś takiego znaleźć, to wówczas nie są szczęśliwi, chociaż starają się tego nie okazywać. Często w takim związku się duszą. Najlepiej, aby pobierali się w późniejszym wieku, kiedy się wyszaleją i wreszcie będą mogli częściej posiedzieć w domu. Wówczas ich małżeństwo z pewnością okaże się szczęśliwe i stabilne.
Na więcej zapraszam na bloga: margoseilapl Osoby urodzone pomiędzy: 12.00 a 14.00 – sprawdź to…
Osoby urodzone w tym przedziale godzinowym nigdy nie narzekają na nudę i brak zajęcia. Posiadają w sobie tyle energii i pasji, że trudno jest im zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu. Zawsze znajdą dla siebie jakąś aktywność, która pozwoli im na małe szaleństwo. Chętnie też uprawiają sport, zwłaszcza takie dyscypliny, które wymagają wyzwań i ryzyka. Pomimo ciągłego zabiegania, nie można zarzucić im braku profesjonalizmu, co to, to nie. Jeśli podejmą się wykonania jakiegoś zadania, to choćby mieli nie spać w nocy, to doprowadzą zlecenie do końca. 
Zapraszam na nowy post: margoseilapl
Zmień tło
do góry