MargoSeila03

Zapewne każdy oczekuje rewelacji a ja, wbrew pozorom, jestem zwykłą osobą, która lubi pisać. Od kiedy pamiętam, zawsze lubiłam wymyślać jakieś niestworzone historie i wymyśliłam historię Patrycji, której przytrafiają się przeróżne „dziwne” rzeczy.
MargoSeila03
Moje tablice obserwuje 429 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwujesz
 Poznań
BYK – ZNAK ZODIAKU
(20 kwietnia – 20 maja)

Hasło astrologiczne: POSIADAM

Cechy ogólne: zaradność życiowa, upór i silny instynkt posiadania

Szczęśliwe klejnoty: diament, szmaragd, agat, turkus, jadeit, chryzopraz

Szczęśliwy kolor: czerwony i niebieski

Najlepszy dzień na podejmowanie decyzji: piątek

Planeta patronująca temu znakowi: Wenus

Więcej o tym ciekawym znaku znajdziecie na mojej stronie: margoseilapl BARAN – ZNAK ZODIAKU
(21 marca – 19 kwietnia)

Hasło astrologiczne: JA JESTEM. PRZEWODZĘ

Cechy ogólne: prostolinijność, szczerość, waleczność

Szczęśliwe klejnoty: akwamaryn, diament, kwarc różowy i rubin

Szczęśliwy kolor: czerwony

Najlepszy dzień na podejmowanie decyzji: wtorek

Planeta patronująca temu znakowi: Mars

Więcej znajdziecie na mojej stronie: margoseilapl Dlaczego nie zgadza się mi horoskop?
No właśnie…
Przeglądając portale o tematyce podobnej do mojej, zauważyłam wpisy osób, że „nie zgadza mi się data czy godzina urodzenia”. Postanowiłam zgłębić temat, ale nie znalazłam nic, co pomogłoby mi odpowiedzieć na to pytanie. Poszperałam w starych książkach i też nic, ale wpadłam na dość kontrowersyjną teorię. Może jest ona nieco „dziwna”, ale jak dla mnie, najbardziej do mnie przemawiająca. Postanowiłam podzielić się z Wami swym poglądem. Oczywiście, nie twierdzę, że tak musi być, ale coś w tym jest…

Zresztą najlepiej będzie jak ocenicie to sami.

Zapraszam na nowy wpis: margoseilapl Osoby urodzone pomiędzy: 22.00 a 24.00 – sprawdź to…
Osoby urodzone w tym przedziale godzinowym są bardzo zdolne i ambitne, a przy tym pewne siebie. Potrafią w nowatorski sposób rozwiązywać wszelkie problemy, tworzyć nowe i oryginalne pomysły, oraz wynajdywać nowe rozwiązania dla starych spraw. Nie lubią, gdy inni nie pozwalają im być na górze, gdyż to urodzeni przywódcy zawsze odnoszący sukces. Dokładnie znają swoją wartość i wiedzą jakie miejsce im się należy i jakie chcą zajmować w życiu. Lubią być doceniani i podziwiani. Często, aby to zdobyć pracują ponad granice własnej wytrzymałości. Jednak i oni potrzebują nieco wytchnienia, aby co jakiś czas uporządkować swoje życie i zyskać siły do dalszej pracy. Chętnie sięgają po książki wymagające od nich wysiłku i skupienia oraz zmuszają ich do głębszych przemyśleń.
Na więcej zapraszam na moją stronę: margoseilapl Osoby urodzone pomiędzy: 20.00 a 22.00 – sprawdź to…
Osoby urodzone w tym przedziale godzinowym są przemiłe i serdeczne. Zawsze skupiają wokół siebie mnóstwo przyjaciół i znajomych. To człowiek, który wszystko chce robić jak najlepiej. Często robi to, co musi zrobić, a nie to, czego tak naprawdę pragnie. Gdzieś wewnątrz siebie ma takiego wewnętrznego krytyka, który na bieżąco ocenia efekty swojej pracy. Podobnie postępuje też ze swoimi współpracownikami, których krytykuje za popełniane błędy. Ze względu na ten swój perfekcjonizm zazwyczaj zajmuje stanowiska drugoplanowe, co wcale mu nie przeszkadza, bo w nich czuje się całkiem nieźle. Potrafi pracować dla sprawy, dla lepszego świata, a nie dla uznania i pieniędzy. Dla tej osoby najważniejsi są inni ludzie, pomaga im, gdyż uważa, że tak powinno się postępować. Jeśli ktoś doceni jego pracę, to czuje się zadowolony i ma wówczas większy zapał do życia.
Więcej na mojej stronie: margoseilapl
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY