Temis

Temis
Moje tablice obserwuje 0 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwujesz
 
cudny kolor Świetny! :) hipisowskie
Temis
Temis skomentowała: ...

12

29

Mastif tybetański? Na leonbergera za duże a na kaukaza za rude...

51

111

ja od siebie dorzucę Sons of Anarchy (o gangu motocyklowym - nie każdemu się spodoba ale może akurat) oraz nieśmiertelne Gotowe na wszystko i dr. House. ;)

20

0

O rany gdybym miała tak rozmyślać o wszystkich byłych mojego obecnego... :D Kiedy dręczą Cię takie myśli zadaj sobie proste pytanie: "Gdzie ona teraz jest?" Nie ma jej obok Twojego faceta? Hmmm to pewnie świadczy o tym, że ta faza już skończona ;) Powiedz sobie jasno: "Tak, była przede mną jakaś inna, ale już jej nie ma. Teraz jestem ja, teraz mnie dotyka, budzi się obok mnie. A tamta dziewczyna była tylko elementem jego życia i doświadczenia." Tak jak moi eks ukształtowali to jaka jestem teraz dla swojego mężczyzny, tak jego eks ukształtowały to jakim on jest dla mnie. Dzięki naszym byłym nie popełniamy już pewnych błędów w związku i relacji. Skoro ona była, a teraz jej nie ma obok, to znaczy, że od początku miała być tylko elementem jego życia. Każdy z nas spotyka ludzi, którzy mają nas tylko czegoś w życiu nauczyć i zniknąć.
Temis
Temis skomentowała: Śliczne

7

0

mam, dla mnie to najwygodniejsze obcasy świata. Wytrzymanie w nich nawet i 8 godzin (stanie, chodzenie) nie jest problemem, nawet biegać w nich można. ;)
Temis
Temis skomentowała: ...

7

25

Bzdura. Za ochronę samca alfa odpowiada samiec beta.
Temis
Temis skomentowała: ...

17

25

U mnie w czasach nastoletniego buntu, w czasie kłótni z rodzicielką zawsze padało zdanie Mama: "Jesteś pyskata i rozdarta (w sensie, że krzyczę - drę się)" na co ja "po kimś to mam!". Tak, moja mama ma identyczny charakter jak ja - obie gwałtownie i głośno wyrzucamy z siebie emocje. I tak - dziś mamy dobry kontakt a i te kilka lat temu po awanturze potrafiłyśmy jechać na zakupy jak gdyby nigdy nic ;) Dążę do tego, że czasami trzeba dosłownie i dosadnie pokazać rodzicom, że wiele naszych cech jest ich własnym odbiciem. Jeśli rodzice mówią Ci, że nic nie osiągniesz tzn. że albo oni nic nie osiągnęli albo/ oraz im też tak mówiono. Spraw, żeby poczuli się coś warci, wtedy automatycznie Ty poczujesz się lepszym człowiekiem a oni zaczną doceniać Ciebie :) A jeśli to nic nie da to walcz i staraj się dla własnej satysfakcji a nie pochwał, nawet jeśli liczysz na pochwały bliskich. Ty jesteś swoją wartością i to co wypracujesz jest tylko Twoje.
Temis
Temis skomentowała: ...

32

30

poza wszystkimi przytoczonymi tu argumentami, przychodzi mi do głowy jeszcze jeden: mój pies uwielbiał dzieci ale do czasu. Zawsze gdy dzieciaki się z nim bawiły ja siedziałam obok i mu się przyglądałam, dopóki sobie leżał zrelaksowany albo zaczepiał dzieciaki - ok, w momencie kiedy zauważyłam, że ziewa, oblizuje się, zerka na mnie - koniec zabawy, dzieciaki do domu a pies ma odpocząć. Pies musi czuć się bezpiecznie. Gdyby mój mieszkał w domu (nie chciał, to był leonberger, który uwielbiał kontrolować swoje włości i zamknięcie go w domu było dla niego tragedią) to z pewnością miałby pokój do którego mógłby sobie uciec przed dzieciakami i innymi gośćmi, tutaj pies ma taką klatkę. To jest miejsce dla niego, jeśli chce odpocząć od ludzi, od małych rączek i piskliwych głosików to wchodzi sobie do klatki. Trzeba tylko pamiętać, żeby wytłumaczyć dzieciakom, że pies jest wtedy nietykalny, nie wolno przekładać rączek przez szczeble, ani otwierać klatki a już broń boże wyciągać go stamtąd.
Temis
Temis skomentowała: przydatne ;-)

7

63

no nie wiem, ja ten napis na dole rozumiem tak, że doprowadzasz wodę do wrzenia i zdejmujesz garnek z palnika a jajka pod przykrywką zostawiasz w tej gorącej wodzie. A nie, że gotujemy je tyle czasu.

6

101

podbijam pytanie mika9422 - jakie proporcje?

10

128

Zrobiłam takie dla chłopaka, z sercem "w Gdyni" ;) fajna zabawa :)
Temis
Temis skomentowała: Hmm..

17

64

Mi tatuator powiedział, że najbardziej boli tam gdzie zwykły dotyk jest najprzyjemniejszy :> Mnie osobiście w ogóle nie bolało (kość biodrowa) ale wszystko zależy od odporności na ból ;)
Temis

94

1165

a czekolada po wystygnięciu nie stężeje? bo kilka razy robiłam sobie taką sos czekoladowy do omletów i trochę mi twardniała gdy była już zimna. Piszecie, że wszystko ok ale znając moje zdolności kulinarne... ;)
Temis
Temis skomentowała: ...

617

87

Nie chcesz aborcji? TO JEJ NIE RÓB. I żadne katolickie argumenty mnie nie przekonują bo nie jestem wierząca. Jestem za prawem wyboru - do aborcji i do in vitro.
Temis
Temis przypięła: cudny kolor

82

191

Temis
Temis przypięła: Świetny! :)

62

158

Temis
Temis polubiła: Świetny! :)

62

158

Temis
Temis skomentowała: ...

23

19

Miałam faceta, który pisał takie teksty. Po 2 miesiącach związku nagle stwierdził, że chyba jednak mnie nie kocha (dosłownie z dnia na dzień). Teraz mam takiego, który zdecydowanie więcej robi niż mówi i to jest chyba dużo lepsze ;)
Temis
Temis skomentowała: Proste? Proste! ^^

3

2

Jadłaś jajko? Wow, Ty hardkorze!

12

5

jest w kauflandzie. przynajmniej u nas :)

5

28

a to kakao to takie jak do mleka (nesquik, puchatek) czy to do ciast?

4

4

zdjęcie może i nie jest robione w kuchni ale ogólnie jest w dziale "Kuchnia".
Temis

13

1

chociaż może bardziej "sztywniara" niż "no-life"
Temis

13

1

taaa i takie właśnie mają opinię no-life'ów. Znam to z własnych doświadczeń ;)
Temis
Temis przypięła: hipisowskie

1

3

Temis
Temis skomentowała: hipisowskie

1

3

troszkę bym przerobiła ale i tak mnie oczarował :)
ZMIEŃ TŁO
DO GÓRY