VaneskaFit

obieżyświat - La vida es un viaje.
VaneskaFit
Moje tablice obserwuje 6499 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
Strona www Facebook Miasto barcelona
trampolina :) skacze ktoś ? jak efekty :) racuchy twarogowe po treningu :) o nagroda wspaniała. 9/40 pierś z kurczaka :) ogorek i młode ziemniaki, do tego kompot z owoców leśnych kotlety z kaszy gryczanej (kasza,cebulka,jajko,otręby pszenne,bułka tarta,sol,pieprz,pęczek natki pietruszki) sałatka z warzywami z piekarnika, oliwkami i sałata. Na redukcji nie głoszę się :) pycha!

7

0

wyglądasz super :)

3

0

ja skacze, ale ciekawa jestem czy gibkość mi się polepszy :) Dziś poszła godzina stepper i 40 minut trampoliny, super praca brzucha :)

1

0

a jest ktoś jeszcze co nie stosuje - nic?
VaneskaFit
VaneskaFit dodała: 9/40

0

0

VaneskaFit
VaneskaFit skomentowała: :) :)

10

1

MetamorfozaTeraz dobre pytanie, przez to garbiła się, i muszę pilnować się właśnie z grabieniem. Bólów nie odczuwam, ale czasami w okresie przedmiesiączkowy duże nabrzmienie. Ogólnie prostowanie pleców zaczęło się gdy je ćwiczyłam, i zauważyłam ze dobrze wpływają na cała postawę.
VaneskaFit
VaneskaFit skomentowała: :) :)

10

1

Hahaha dziękuje :) Hahaha
VaneskaFit
VaneskaFit skomentowała: :) :)

10

1

Hahaha podpisze współpracę z mlekowita lub łaciate Hahaha

3

0

leżałaby w każdej pozycji :as

3

0

leżałaby
VaneskaFit
VaneskaFit skomentowała: XDD

1

0

Hahahahaha

2

0

wiesz co, pierw musisz pokochać siebie, i zrozumieć ze dbanie o siebie jest najpiękniejsza forma tej miłości. Daj sobie więcej czasu, i niech stanie się to przyjemnością a nie "ciężka praca". życzę wytrwałości i cierpliwości w drążeniu do celu.

13

0

jest bardzo dobrze ;) wyglądasz pięknie !

3

0

Holandia uprawa mineralna :)

4

0

miałam to samo, jarmuż twardy bllleee , nie robiłam go więcej. Robię za to z awokado,szpinakiem,bananem,gruszkami i wiele wiecej :)

9

3

piękny !

1

0

ja ja :D

20

1

polecam maseczkę z glinki: do tego masz dietę? jak z hormonami ? Wszystkie maski naturalne powinny Ci pomoc, tj. maska z siemienia lnianego,maseczka z drożdży (ja mam właśnie na twarzy) maseczka z płatków owsianych, ogórka, miodu ... wiele jest, odżywiaj ja jak możesz...
VaneskaFit
VaneskaFit skomentowała: :) :)

10

1

w tamtym roku w bershka ;)
VaneskaFit
VaneskaFit dodała: :) :)

10

1

Zmień tło
do góry