Więcej zszywek z tablicy

Miłość

♡♡♡
~~~
Bardzo Ci za to dziękuję...
Zastanów się, aby nie skrzy...
...
...
...
...
Tylko to
...
^^^
...
...
...
...
...
Tak ! ;c
...
Nie zgadzam się z tym. Lepi...
...
Przeciwnie stara się go chr...
Możesz wmawiać sobie że go ...
...
:(.
>>>
francuski_akcent

francuski_akcent od slodkaPatrysia

Dodane 15.01 o 14:37
Przypięte z ♡♡♡
Obserwuj
♡♡♡

♡♡♡

Zszywka przypięta także na tablicach:

Cytaty

#cytaty.

Mój styl

Pomysły

+40 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

power

1. Łobuz kocha najbardziej 2. samotna matka z trojka dzieci pozna milego dobrze zarabiającego faceta

 |  21.01 o 12:29  

chrupka

Łobuz kocha najbardziej, hahaha co kto lubi :D

 |  19.01 o 9:49  

Severitaserum

Zabijcie mnie xD

 |  19.01 o 2:19  

Severitaserum

Lol, dlaczego to się tutaj dodało. Ktoś mi powie?

 |  19.01 o 2:11  

Severitaserum

(trzecia część) >>>> Trzeba iść do przodu, ja wiem coś o życiu przeszłością, więc jeśli piszę, że trzeba ruszyć dalej, to znaczy, że trzeba ruszyć dalej, bo jest to możliwe. Ostatnie zdanie prawdopodobnie traktuje o tym, że uczą nas o innych ludziach, ich życiu i celach, zamiast o tym, jak my możemy osiągnąć swoje cele, o tym, jak zrozumieć, polubić i zaakceptować siebie. Być wytrwałym i konsekwentnym w swoich działaniach i postanowieniach. Nie poddawać się. Nie załamywać. Nie przejmować zdaniem innych, którzy zwykle są po prostu zazdrośni, bo sami są zbyt tchórzliwi, żeby samemu pójść tam, gdzie ty odważyłaś/łeś się pójść. I tego typu rzeczy. Pozdrawiam - Severitaserum

 |  19.01 o 1:34  

Severitaserum

MÓWI O TYM, ŻE (Eh, te telefony): mimo znajomości obcych języków, gdy rozmawiamy z drugim człowiekiem, nie potrafimy zwykle zapanować nad własnym językiem. Nad tym, co mówimy i w jaki sposób. Nie zależnie od języka naszej narodowości (że tak powiem). Kolejne zdanie można rozumieć różnie, ale przedstawię jedno założenie: problem osób, które rozpamiętują przeszłość. I nie mówię tu o osobach, które przeżyły wojnę. Głównie o tych, które miały np. super życie (albo i nie, ale skutek w obu przypadkach i tak jeszcze gorszy), w pewnym momencie wszystko się rypło i zamiast wyciągnąć wnioski z wydarzeń, powiedzieć sobie: " było minęło", " nie zmienisz tego, co było, choćbyś nie wiem, jak bardzo tego chciał", to są w tym samym miejscu, żyjąc wspomnieniami lub własnymi myślami na temat: " co by było gdyby" lub " gdybym wtedy postąpił tak i tak... ". Wyimaginowaną alternatywną rzeczywistością, która nie daje nic.

 |  19.01 o 1:27  

Severitaserum

Opracowanie dla dociekliwych (część druga): Drugie zdanie mówi o tym, że

 |  19.01 o 1:19  

Severitaserum

Opracowanie dla dociekliwych (część pierwsza): autor tekstu (czy też notatki whtvr) generalnie ma żal do ministra edukacji narodowej o to, że szkoła nie przygotowuje ludzi do prawdziwego życia. Pierwsze zdanie odnosi się do tego, że nie jesteśmy w stanie przekalkulować właściwie swoich możliwości.

 |  19.01 o 1:18  

mania7777

omg jakie to słitaśne.. a potem żale na forach bo wykorzystał i zostawił albo jak się wyrwać z toksycznego związku... powodzenia w podniecaniu się aroganckimi ćpunami...

4  |  18.01 o 9:20  

Kirjava

Grunt to dojrzała miłość, pełna szacunku dla drugiej osoby xDD Co kto lubi. A później zszywkę zaleje fala smutnych cytatów o aroganckich dupkach.

22  |  15.01 o 14:21   Pokaż odpowiedzi
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: