Więcej zszywek z tablicy

sadness

don't care
put on a happy face..
laugh and die ..
..2
..1
always tired
I'm ok..
have you.?
....
yes
it is.
...
duma..
zostać i przestać uciekać..
...
...
love
true:(
wilki ❤
...

Więcej zszywek ze źródła

www.facebook.com

#Dekoracje# i ozdoby do ogr... #Dekoracje# i ozdoby do ogr... spyro sketch #Dekoracje# i ozdoby do ogr... #Dekoracje# i ozdoby do ogr... #Dekoracje# i ozdoby do ogr... #Dekoracje# i ozdoby do ogr... #Dekoracje# i ozdoby do ogr...
julia888001

julia888001 od Malinka_11

Dodane 21.05 o 20:46 z

www.facebook.com

Przypięte z ...
Obserwuj
Zgłoś naruszenie

krn78

A ja też się nie zgadzam. Pierwsze wrażenie jest ważne, ale po pewnym czasie przestaje mieć znaczenie. Okazuje się, że po pewnym czasie nie ma znaczenia, że ktoś jest mało idealny, ale jeśli jest wartościową osobą, to w końcu to wyjdzie na wierzch. Wśród studentów słyszałem niejednokrotnie: 'nie bierz na współlokatora brzydkiej dziewczyny'. Bywa, że takie sytuacje kończą się ślubem, niezależnie od urody jednego czy drugiego. Podobnie jest ze związkami ze ślicznymi, ale pustymi dziewczynami. Fajnie jest się z taką pokazać, przespać się z nią, ale... po krótkim czasie to się nudzi, a na wierzch wychodzą wady: nie da się o niczym porozmawiać, jest agresywna, mało empatyczna... i lepiej jest z dala, niż blisko niej. Wygląd nie ma znaczenia, wierz mi.

26.06 o 15:25   1  | 

abyss

A ja sie nie zgadzam. Fakt - mnostwo osob zwraca na to uwage. ale jesli spedzasz duzo czasu z osoba o paskudnym wnetrzu to w koncu zaczynasz miec jeh dosyc. A wtedy buty ubranie i wszystko inne przestaje miec znaczenie.

23.05 o 18:12      5  | 

Hellas26

Tak jest to prawda. Epidemia.

21.05 o 21:45      1  |  1

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY