Więcej zszywek z tablicy

Motywacja

...
...
...
...
motywacja na dziś
...
_karmeLove

_karmeLove od szszka4

Dodane 23.06 o 11:19
Obserwuj
...

...

Zszywka przypięta także na tablicach:

MOTYWACJA

Motywacja

Motywacje

Fit

+2 innych
Zgłoś naruszenie

konto-usunięte

kolagen aby się wchłaniał musi mieć wit C. nie wierze w kremy i tabletki, pije kolagen i widzę efekty, nie jest to placebo. Nie pije kolagenu z polski tylko hiszpański, tutaj ludzie musza go pic przy morzu śródziemnym i w górach. Nie zawsze trzeba wierzyć w to co piszą. warto jesc galarety, chrząstki ja jem :)

 |  1 16.06 o 10:50  

Restencja

Z tym również się zgodzę, jasne, ale ja chce też pokazać wam drugą stronę. Bo nie zawsze otyła osoba zasługuje tylko na słowa krytyki i karnet na siłkę. Ja dużo pracowałam w szpitalu, na różnych oddziałach i to nauczyło mnie nikogo pochopnie nie oceniać. Czasem jedzenie jest sposobem na odstresowanie się. Wiadomo, że można to zrobić z inny sposób, ale czasem przyzwyczajenie w obliczu stresu bierze górę. Ja jestem zdania, że NIE WOLNO przekarmiać dzieci i należy ograniczyć "syf" na talerzu, a z drugiej strony każdy jest człowiekiem i zasługuje na tabliczkę czekolady od czasu do czasu.

8  |  16.06 o 9:06   Pokaż odpowiedzi

konto-usunięte

zależy bo przy procesie tycia łatwiej jednak o rozstępy, gdy tyłam rozstępy pojawiły się tylko na udach. Kolagen nie nadąża nad produkcja a jeżeli się jest po 25roku to rozstępy maja dużo większe szanse na powstanie. Dlatego przy chudnięciu pije kolagen, nie tylko na stawy/ chrząstki ale i skore. Picie kolagenu spłyca rozstępy i stają się nie widoczne. Ale tutaj mamy ogromna nadwagę i bez operacji ta skóra to jeden wielki worek. Nie wyobrażam sobie tak być otyłym. Efekt końcowy piękny

 |  16.06 o 7:32   Pokaż odpowiedzi

Restencja

Czasem schudnie się 10 kg i ma się rozstępy i obwisłą skórę, czasem 20 jak ja i kompletnie nic nie widać, a czasem 60 i korzysta się z pomocy chirurga plastycznego. Wiele zależy od tępa chudnięcia, oczywiście, ale i elastycznością tkanki powierzchownej, często od genów. Poza tym nie każdy jest otyły z własnej winy, baaardzo często problemy hormonalne biorą górę.

 |  16.06 o 7:24   Pokaż odpowiedzi

konto-usunięte

Tak, a chirurg plastyczny nie miał tu nic do roboty...

1  |  15.06 o 23:55   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: