Więcej zszywek z tablicy

Dzieci

...
Czy zostaniesz moją mamą ch...
...
....
Świetne łóżko do pokoju dzi...
nie mam dzieci ale to jest ...
...
...
...
///
...
zorganizuj dzieciom czas
...
Metryczka z danymi urodzeni...
ogniskowe poduszki! niesamo...
domek dla dziecka (ps. Zapr...
Dowiedz się, jak uspokoić n...
...
Suiciide

Suiciide od klaudiabonus123

Dodane 11.11 o 0:46
Przypięte z ...
Obserwuj
...

...

Zszywka przypięta także na tablicach:
Dom mamusiowo Pomysły Dla dzieci +76 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

a4a

ja tam do tej pory nie sciele lozka .... :) i nie uwazam to za problem z rozwojem...

6  |  1 8.11 o 19:42   Pokaż odpowiedzi

Zebriii

To są proste rzeczy dla 3 latka wykonalne. No chyba ze jest opóźnione w rozwoju. A scielenie łóżka to na pewno chodzi o to żeby próbowało i scielilo tak jak się da .

4  |  8.11 o 16:15  

monia2901

Witam. Nie uważam,że którekolwiek z zadań są przesadzone. Mam synka który ma nie całe 1,5 roku. Sam wyrzuca pampersy czy mokre chusteczki po wytarciu buzi do śmietnika, pomaga mi ładować swoje rzeczy do pralki tak samo jak i przed kąpielą ściąga skarpetki, spodnie z moją pomocą poczym wrzuca je do kosza. Moim zdaniem jeśli tak jak piszecie np. dziecko nie jest w stanie pościelić swojego łóżka to nie oznacza, że nie może spróbować tego zrobić z pomocą rodzica. Nie róbcie ze swoich dzieci kalek. Jeśli widzę że dziecko nie daje rady to sporobuje za miesiąc go tego nauczyc a nie odpuszczam całkowicie.

11  |  7.11 o 23:21  

any88

przecież to pisał jakiś pacan. W jakiś sposób 3 łatek ma posłać łóżko przecież to przekracza zdolności motoryczne i fizyczne takiego dziecka. Poza tym o wychowaniu dzieci wiedzą najwięcej te osoby które ich nie maja.

4  |  10 6.11 o 21:46   Pokaż odpowiedzi

MaryEllen

ja tu nie widzę przesadyzmu. obecnie rośnie nam pokolenie rozkapryszonych i wychuchanych nieudaczników. Matki się trzęsą nad swoimi dziećmi i najchętniej oprawiłyby je w ramkę. Im bardziej wychuchane, tym bardziej słabe i chorowite. obowiązki i zabawa wcale nie muszą się wulykluczac. trzeba tylko umiejętnie organizować dziecku czas.

10  |  1 6.11 o 12:19   Pokaż odpowiedzi

Truskaweczka_22

Abhilasha no chciałabym Cię zobaczyć czy byłaś taka „samodzielna” a nje ze teraz udajesz nie wiadomo kogo . wielką dorosłą.

1  |  2 6.11 o 7:49   Pokaż odpowiedzi

Truskaweczka_22

Moim zdaniem to trochę przesada by tak małe dziecko już zmuszać do takich obowiązków a gdzie tu dzieciństwo ?

3  |  8 6.11 o 7:48   Pokaż odpowiedzi

Orshi

Nie mniej jednak, jak bedziemy dzieci uczyc od najmlodszych lat pewnych zachowan w.w. w odpowiednuim dla nich wieku I po przez zabawe, wyuczymy dobrych nawykow, samodyscypliny, oraganizacji itd, To od nas rodzicow w duzej mierze zalezy na jakich ludzi wyrosna nasze dzieci, takze nauka nie idzie w las.... dziala to w dwie strony....

5  |  5.11 o 22:18  

Szamanka99

Abhilasha tez tak wszystko sama od malego robilas ?

1  |  1 5.11 o 18:57   Pokaż odpowiedzi

Abhilasha

Nie rozumiem jaka w tym przesada? Dzieciak musi się nauczyć, że matka to nie jest służąca, że trzeba zapracować żeby coś osiągnąć, że trzeba cenić wolny czas, że nie zawsze będzie tylko zabawa, ale i praca, że prawdziwy level nabija się w życiu, a nie w grze i odpowiedzialności, samodyscypliny, organizacji też się musi nauczyć. Ludzie dzieci wychowują pobłażając im, a potem rosną kaleki życiowe co nie potrafią nic wokół siebie zrobić. Wiadomo, że jeśli dziecko nie będzie się nadawało, żeby wykonać jakąś czynność ze względu na wiek to nikt nie będzie go zmuszał do niczego, ale próbować może bo najlepiej uczą się właśnie małe dzieci i od razu trzeba rzeźbić w nich ważne cechy, dzięki którym poradzą sobie w życiu.

17  |  3 5.11 o 13:08   Pokaż odpowiedzi
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: