Więcej zszywek z tablicy

Pazurki

' love nude <3
' ostatnim razem posta...
elegancko :)
dziewczęco :)
cud, miód, truskawki :D
własne tygodniowe :)
brokatki :)
cudowne :)
brzoskwinki :)
takiego kolorku szukam :)
4445
544
thsummerbody

thsummerbody

Dodane 13.06 o 20:42
Obserwuj
' ostatnim razem postawiłam na róż. teraz zastanawiam się nad jakimś wakacyjnym kolorem - może mięta ? tylko czy moje paznokcie się do tej pory kompletnie nie połamią i czy nie zostanie z nich wspomnienie :( ? obecnie są krótsze niż na zdjęciu i w nieco gorszej formie. jaki kolor macie aktualnie na pazurkach :) ?

' ostatnim razem postawiłam na róż.

teraz zastanawiam się nad jakimś wakacyjnym kolorem - może mięta ? tylko czy moje paznokcie się do tej pory kompletnie nie połamią i czy nie zostanie z nich wspomnienie :( ? obecnie są krótsze niż na zdjęciu i w nieco gorszej formie. jaki kolor macie aktualnie na pazurkach :) ?

Zszywka przypięta także na tablicach:

paznokcie

Zgłoś naruszenie

czekotubka831

niebieski ;)

 |  13.06 o 23:02  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: