Więcej zszywek z tablicy

śmieszne

1. Jak widać na zdj jedna n...
hahah xD
hahaha :D
pierwsza oznaka lata
doberman5

doberman5

Dodane 12.03 o 8:12
Obserwuj
1. Jak widać na zdj jedna noga zgięta a druga ciągniemy do dołu aż do momentu kiedy będzie bolec nas miednica 2. stajemy w lekom rozkroku i staramy sie dotknąć głowa kolana. 3. siadamy do ściany prosto i próbujemy sie dopchać samemu ja osobiście już nie potrzebuje tego ćwiczenia ale polecam na poczatek 4. jak już zrobiłyśmy szpagat staramy sie dotknąć głowa kolana tak jak na zdj. Każde ćwiczenie powtarzamy po 30 s i na obydwie nogi. Miłego rozciągania

1. Jak widać na zdj jedna noga zgięta a druga ciągniemy

do dołu aż do momentu kiedy będzie bolec nas miednica 2. stajemy w lekom rozkroku i staramy sie dotknąć głowa kolana. 3. siadamy do ściany prosto i próbujemy sie dopchać samemu ja osobiście już nie potrzebuje tego ćwiczenia ale polecam na poczatek 4. jak już zrobiłyśmy szpagat staramy sie dotknąć głowa kolana tak jak na zdj. Każde ćwiczenie powtarzamy po 30 s i na obydwie nogi. Miłego rozciągania

Zgłoś naruszenie

twins_brooks

ja zrobiłam juz po 2 mc ale myśle ze każdy robi indywidualnie miedzy 2-4 mc

12.03 o 13:02       | 

salimali

po jakim czasie mozna zrobic szpagat?;)

12.03 o 12:12       | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY