Więcej zszywek z tablicy

Jestem Kobietą

1. JESTEM KOBIETĄ i przede ...
2. JESTEM KOBIETĄ i kocham ...
3. JESTEM KOBIETĄ i uwielbi...
4. JESTEM KOBIETĄ i codzien...
5. JESTEM KOBIETĄ i lubię s...
6. JESTEM KOBIETĄ i wierzę ...
7. JESTEM KOBIETĄ i jestem ...
8. JESTEM KOBIETĄ i marzę a...
9. JESTEM KOBIETĄ i płaczę ...
11. JESTEM KOBIETĄ i czasem...
12. JESTEM KOBIETĄ i umarła...
13. JESTEM KOBIETĄ i uwielb...
14. JESTEM KOBIETĄ i nie ob...
15. JESTEM KOBIETĄ i mam sz...
16. JESTEM KOBIETĄ i staram...
17. JESTEM KOBIETĄ i czytam...
18. JESTEM KOBIETĄ i nie po...
19. JESTEM KOBIETĄ i  uwiel...
20. JESTEM KOBIETĄ i kocham...
lekarstwonazlo

lekarstwonazlo

Dodane 27.02 o 21:54
Obserwuj
1. JESTEM KOBIETĄ i przede wszystkim jestem sobą. Dwadzieścia punktów to za mało, aby opracować obraz jakiejkolwiek pani. Jednak mam nadzieję, że pokazałam część siebie. Wiem, że niektóre z tych punktów są bardzo stereotypowe, jednak każda z nas ma w sobie coś z ‘prawdziwej kobiety’ i okraszamy to dodatkami własnej osobowości. Obserwując moją mamę oraz babcię, stwierdzam, iż bycie kobietą może być ciężkie, prowadząc dom oraz wychowując dzieci. Jednak kobiety potrafią też czerpać z życia wszystko co najlepsze dobrze się przy tym bawiąc oraz nie zaniedbując nikogo. Dlatego JESTEM KOBIETĄ I JESTEM Z TEGO DUMNA <3
:##

1. JESTEM KOBIETĄ i przede wszystkim jestem sobą.

Dwadzieścia punktów to za mało, aby opracować obraz jakiejkolwiek pani. Jednak mam nadzieję, że pokazałam część siebie. Wiem, że niektóre z tych punktów są bardzo stereotypowe, jednak każda z nas ma w sobie coś z ‘prawdziwej kobiety’ i okraszamy to dodatkami własnej osobowości. Obserwując moją mamę oraz babcię, stwierdzam, iż bycie kobietą może być ciężkie, prowadząc dom oraz wychowując dzieci. Jednak kobiety potrafią też czerpać z życia wszystko co najlepsze dobrze się przy tym bawiąc oraz nie zaniedbując nikogo. Dlatego JESTEM KOBIETĄ I JESTEM Z TEGO DUMNA <3
:##

Zszywka przypięta także na tablicach:

Oczyyska *-*

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: