Więcej zszywek z tablicy

Porady

MODNE KREACJE NA SYLWESTRA ...
11 rzeczy, które powinnaś w...
STYLOWE SANDAŁKI NA OBCASIE...
10 GENIALNYCH TRIKÓW, KTÓRE...
10 sposobów na dodanie obję...
Problem z dziecięcą rozmiar...
Symbole prania prasowania i...

Więcej zszywek ze źródła

szafa.pl

Kliknij i zobacz. ♥ POKOCHA... piękna <3 Torba na ramię Kliknij i zobacz. ♥ POKOCHA... Kliknij i zobacz. ♥ POKOCHA... Kliknij i zobacz. ♥ POKOCHA... Kliknij i zobacz. ♥ POKOCHA... Kliknij i zobacz. ♥ POKOCHA... Kliknij i zobacz. ♥ POKOCHA...
Szafa

Szafa

Dodane 17.08 o 11:27 z

szafa.pl

Obserwuj

10 GENIALNYCH TRIKÓW, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE TWOJE UBRANIA

ZNOWU BĘDĄ WYGLĄDAŁY JAK NOWE!

1. Kupując ubranie, sprawdź jego jakość.
Nie zawsze cena ubrania idzie w parze z jego jakością. Dlatego, jeśli zakochasz się w kolejnej bluzce, odwróć ją na lewą stronę i sprawdź, czy szwy są starannie zszyte i się nie rozchodzą, czy ewentualne dodatki np. naszywki, guziki są dobrze przyszyte, czy nie odstają nitki.2. Zadbaj o ubrania w szafie.
Nie wieszaj ich na jednorazowych metalowych wieszakach z pralni, ponieważ ubrania odkształcą się. Zainwestuj w odpowiednie wieszaki na spodnie i spódnice (z klamerkami) i z materiałowym obiciem na delikatne ubrania.3. Na opak
Piorąc ubrania zawsze przekręcaj je na lewą stronę i pierz je posortowane kolorami . Zainwestuj także w ściereczki chłonące kolor – czasami białe ubranie z czarnymi dodatkami może zafarbować!


Więcej przeczytasz po kliknięciu w zdjęcie, na szafa.pl

Zszywka przypięta także na tablicach:
uroda - porady Pomysły Pomysły Fashion +17 innych
Zgłoś naruszenie

Sylonix

tytuł troszkę mylący, ale cóż... poza tym ok.

1  |  17.08 o 16:03  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: