Więcej zszywek ze źródła

www.motywujemy24.pl

... Pasta z tuńczyka Szaszłyki z krewetkami &... co dodać do koktajlu... herbata *** Moje:
1. Hollywood Undead -... Roladki z kurczaka z bazyli... ...

10 produktów, które pomogą Ci szybciej spalić tłuszcz.
Jednym z najlepszych sposobów, aby osiągać swoje cele jest oczywiście nauczenie się, które pokarmy dobrze na Ciebie wpływają. Te 10 produktów powinno zostać uwzględnionych w Twoim planie diety, jeśli naprawdę chcesz osiągnąć wyniki.

1. Owsianka
Oprócz tego, że banalnie łatwo ją przygotować, owsianka to także doskonały spalacz tłuszczu, ponieważ jest bogata w błonnik nierozpuszczalny i rozpuszczalny. Czytaj etykiety na opakowaniach z owsianką, ponieważ często zawiera dużo cukru.

2. Pierś z kurczaka
Nie, nie smażony kurczak mamusi, choć jestem pewien, że byłby pyszny. Mówię o chudej piersi z kurczaka bez skóry i kości. To jeden z najlepszych pokarmów wspomagających spalanie tłuszczu jaki można znaleźć.

3. Białka z jaj
Białka są niskokaloryczne, a bogate w proteiny. Wynik: energia na spalanie tłuszczu i budowę masy mięśniowej.

4. Brązowy ryż
Wypełniony ważnymi składnikami odżywczymi powoli wchłania się do organizmu. Nic nie może pójść źle z pomocą tego węglowodanowego spalacza tłuszczu.

5. Oleje rybne
Omega3 i Omega6 mają niesamowite właściwości. Zwiększają termogenezę, sprawiając, że spalasz więcej kalorii, mają działanie anty-kataboliczne, co zapobiega rozpadowi tkanki mięśniowej, a także anty-lipogenetyczne, co oznacza, że ograniczają przechowywanie tłuszczu. Chyba więcej powodów nie potrzeba by uznać je za bardzo ważny element diety.

6. Szparagi
Szparagi zawierają asparaginę, alkaloid, który bezpośrednio wpły...

Zszywka przypięta także na tablicach:
Kulinarnie Trening Mój styl dieta +4 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: