Więcej zszywek ze źródła

slodkoslodka.pl

Miękkie pierniczki.
Robi si... Piernik pomidorowy.
Wilgotn... Zupa klopsowa zabielana.
Py... Ciasteczka kruche z maszynki. Wcześniak i co dalej.
Wcześ... Złote święta z polską porce... Czy warto kupić ekspres do ... Mamy takie czasy jakie mamy... Gofry twarogowe w formie fr...
dziewiona83

dziewiona83

Dodane 29.10 o 8:16 z

slodkoslodka.pl

Obserwuj

10 pytań do fotografa przed sesją dziecięcą.


Pojawienie się na świecie dziecka to niezwykle ważny moment w życiu każdej rodziny. Nic dziwnego, że coraz więcej rodziców chce uwiecznić ten piękny moment. Na rynku nie brakuje profesjonalnych fotografów, którzy oferują swoje usługi. Począwszy od sesji prenatalnej dla kobiet ciężarnych, późniejsze fotografie dziecięce stanowią niezapomnianą pamiątkę na resztę życia. Sesje mogą być klasyczne lub tematyczne więc każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego.

Polubili: werxs
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: