eleonor

eleonor

Dodane 13.02 o 10:34
Obserwuj
10. rocznica katastrofy smoleńskiej. 
"Jest dla PiS-u niewygodna. Zaczną się pytania"
Dziesiąta rocznica to będzie moment, kiedy wielu ludzi zapyta rządzącą partię: słuchajcie no, od pięciu lat rządzicie, mieliście to wyjaśnić, strasznie żeście Platformę i Tuska oskarżali o różne rzeczy, no to gdzie dowody. Pokażcie je!
Od prawie dwoch lat zapadła cisza w sprawie tego dochodzenia do prawdy.

10. rocznica katastrofy smoleńskiej.


"Jest dla PiS-u niewygodna. Zaczną się pytania"
Dziesiąta rocznica to będzie moment, kiedy wielu ludzi zapyta rządzącą partię: słuchajcie no, od pięciu lat rządzicie, mieliście to wyjaśnić, strasznie żeście Platformę i Tuska oskarżali o różne rzeczy, no to gdzie dowody. Pokażcie je!
Od prawie dwoch lat zapadła cisza w sprawie tego dochodzenia do prawdy.

Zgłoś naruszenie

kaha177

Myślałam, ze to jedyne miejsce gdzie nie spotkam polityki. A tu niestety:( Czar zszywki prysł.....

13.02 o 18:18      1  |  2 Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY