zimna_jak_lod

zimna_jak_lod

Dodane 4.07 o 18:11
Obserwuj
11. 22. 63

Główny bohater Jake Epping (James Franco) czuje się wypalony i zagubiony. Jego była żona ułożyła sobie życie, jego uczniowie są zawsze rozkojarzeni, a powieść, którą planował napisać okazuje się fiaskiem. Wtedy właśnie jeden z jego najlepszy przyjaciół, Al Templeton (Chris Cooper), pokazuje mu króliczą norę, sekretny portal czasowy, który prowadzi do 1960 roku. Al prosi Jake'a o udanie się w przeszłość i stworzenie lepszego świata poprzez zapobieżenie zamachowi na życie prezydenta Kennedy'ego. Jake wchodzi do króliczej nory, by rozpocząć swoją misję, ale odkrywa, że zmiana przeszłości jest o wiele bardziej niebezpieczna niż mógłby to sobie wyobrazić.

Bardzo klimatyczny i ciekawy serial. Polecam! :)

11. 22.

63

Główny bohater Jake Epping (James Franco) czuje się wypalony i zagubiony. Jego była żona ułożyła sobie życie, jego uczniowie są zawsze rozkojarzeni, a powieść, którą planował napisać okazuje się fiaskiem. Wtedy właśnie jeden z jego najlepszy przyjaciół, Al Templeton (Chris Cooper), pokazuje mu króliczą norę, sekretny portal czasowy, który prowadzi do 1960 roku. Al prosi Jake'a o udanie się w przeszłość i stworzenie lepszego świata poprzez zapobieżenie zamachowi na życie prezydenta Kennedy'ego. Jake wchodzi do króliczej nory, by rozpocząć swoją misję, ale odkrywa, że zmiana przeszłości jest o wiele bardziej niebezpieczna niż mógłby to sobie wyobrazić.

Bardzo klimatyczny i ciekawy serial. Polecam! :)

Zszywka przypięta także na tablicach:
Film seriale Filmy.
Zgłoś naruszenie

agusiak1995

Krótki serial, bo na podstawie bardzo dobrej książki Kinga, Dallas 11.22.63. Polecam również przeczytanie jej. :-)

 |  5.07 o 8:29   Pokaż odpowiedzi

EmilySantos19

oglądałam dobre, szkoda że to mini serial...

 |  4.07 o 21:19  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: