Więcej zszywek z tablicy

Inspiracje kulinarne:D

Przekąski na Imprezę w Wers...
Sałatka makaronowa z brokuł...
Jest wilgotne, zdrowe – dzi...
Tarta z białej czekolady pr...
Filety z kurczaka w sosie m...
11 niezwykłych zastosowań k...
Tort bezowy, z masą marcepa...
kawka
ciekawe:))
czekoladowe malibu
Nowy przepis na ciacho:D
Muffinki z oreo.
Szukam inspiracji na krem d...
Piernikowy deser z gorącymi...
Miękkie i puszyste babeczki...
Tosia1109

Tosia1109 od Darhena

Dodane 4.06 o 0:09
Obserwuj
11 niezwykłych zastosowań kuchenki mikrofalowej

1. Mikrofalówka i przyprawy
Mikrofalówka zwiększy aromat przypraw. Wystarczy wstawić je do mikrofali na 30 sekund na pełną moc.

2. Mikrofalówka i czerstwy chleb
Mikrofalówka „odświeży” czerstwy chleb. Zawiń chleb w ręcznik papierowy i wstaw na minutę do mikrofalówki ustawionej na pełną moc. Ten zabieg sprawi, że chleb będzie jak nowy.

3. Mikrofalówka i migdały
Migdały będzie łatwiej obrać jeżeli włożymy je do gorącej wody a następnie do mikrofalówki i będziemy ogrzewać przez 30 sekund na pełnej mocy. W podobny sposób pozbędziemy się skórek z orzechów włoskich, jednak te musimy trzymać w mikrofalówce dłużej – około 4-5 minut.

4. Mikrofalówka i cytrusy
Z pomarańczy, cytryny, grejpfruta czy limonki wyciągniętej prosto z lodówki znacznie trudniej wycisnąć sok niż z tej, lekko podgrzanej lub pozostawionej w temperaturze pokojowej. Wystarczy zatem cytrus z którego chcemy wycisnąć sok, włożyć na 30 sekund do kuchenki nastawionej na 100 procent mocy. Nie tylko łatwiej wyciśniemy sok, ale będzie go więcej. Ponadto z tak ogrzanej pomarańczy łatwiej będzie usunąć białą skórkę

5. Mikrofalówka i miód
Zaschnięty miód łatwo rozpuścić gdy włożymy otwarty słoik z miodem na 1-2 minuty do mikrofalówki

6. Mikrofalówka i gąbki do naczyń
Ani pranie gąbek do mycia naczyń w pralce ani włożenie jej do zmywarki nie odkazi tak jej jak włożenie jej do kuchenki mikrofalowej. Wystarczy 3 minuty i pozbędziemy się 99% bakterii, wirusów, pasożytniczych...

11 niezwykłych zastosowań kuchenki mikrofalowej


1. Mikrofalówka i przyprawy
Mikrofalówka zwiększy aromat przypraw. Wystarczy wstawić je do mikrofali na 30 sekund na pełną moc.

2. Mikrofalówka i czerstwy chleb
Mikrofalówka „odświeży” czerstwy chleb. Zawiń chleb w ręcznik papierowy i wstaw na minutę do mikrofalówki ustawionej na pełną moc. Ten zabieg sprawi, że chleb będzie jak nowy.

3. Mikrofalówka i migdały
Migdały będzie łatwiej obrać jeżeli włożymy je do gorącej wody a następnie do mikrofalówki i będziemy ogrzewać przez 30 sekund na pełnej mocy. W podobny sposób pozbędziemy się skórek z orzechów włoskich, jednak te musimy trzymać w mikrofalówce dłużej – około 4-5 minut.

4. Mikrofalówka i cytrusy
Z pomarańczy, cytryny, grejpfruta czy limonki wyciągniętej prosto z lodówki znacznie trudniej wycisnąć sok niż z tej, lekko podgrzanej lub pozostawionej w temperaturze pokojowej. Wystarczy zatem cytrus z którego chcemy wycisnąć sok, włożyć na 30 sekund do kuchenki nastawionej na 100 procent mocy. Nie tylko łatwiej wyciśniemy sok, ale będzie go więcej. Ponadto z tak ogrzanej pomarańczy łatwiej będzie usunąć białą skórkę

5. Mikrofalówka i miód
Zaschnięty miód łatwo rozpuścić gdy włożymy otwarty słoik z miodem na 1-2 minuty do mikrofalówki

6. Mikrofalówka i gąbki do naczyń
Ani pranie gąbek do mycia naczyń w pralce ani włożenie jej do zmywarki nie odkazi tak jej jak włożenie jej do kuchenki mikrofalowej. Wystarczy 3 minuty i pozbędziemy się 99% bakterii, wirusów, pasożytniczych...

Zszywka przypięta także na tablicach:
Pomysły Pomysły PORADY - DOM Przydatne triki +12 innych
Zgłoś naruszenie

helokitty0123

ciekawe...

 |  23.01 o 18:33  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: