Więcej zszywek z tablicy

Święta

To już dzisiaj! Kochani, dz...
Kochani to już jutro! Jutro...
2 dni do świąt! ❄️
3 dni do świąt! Jeden wieli...
Jeszcze tylko 4 dni kochani...
5 dni do świąt! Już szykuje...
6 dni do świąt! Miłego week...
7 dni do świąt! Wczoraj ubr...
8 dni do świąt! W tym roku ...
9 dni do swiat! Spadło u na...
10 dni do świąt! ❄️❄️
11 dni! Nie pytaliśmy, ale ...
12 dni do świąt! Ą piosenka...
13 dni do świąt! Przypomnia...
14 dni do świąt! Kiedy zmie...
15 dni do świąt! Lubicie mr...
16 dni do świąt! Kto by się...
17 dni! Spadł u nas snieg i...
18 dni do świąt! Kiedy ubie...
19 dni do swiat! Czy u was ...
20 dni! Weekendowe porządki...
21 dni do świąt! Miłego wee...
22 dni do świąt! Czy bawici...
23 dni do świąt! ❄️
24 dni do świąt! Ah ta zszy...
25 dni do świąt! ❄️
ChceJuzSwieta

ChceJuzSwieta

Dodane 11.12 o 8:44
Obserwuj
13 dni do świąt! Przypomniało nam się, ze w naszym rodzinnym domu zawsze na święta, mama kładła na stole taką świąteczną ceratę. Od tego u nas już było wiadomo, że idą święta. Ahhh chciałoby się wrócić choć na chwilkę. ❄️

13 dni do świąt!

Przypomniało nam się, ze w naszym rodzinnym domu zawsze na święta, mama kładła na stole taką świąteczną ceratę. Od tego u nas już było wiadomo, że idą święta. Ahhh chciałoby się wrócić choć na chwilkę. ❄️

Zszywka przypięta także na tablicach:
Odliczanie - 2021
Zgłoś naruszenie

Truskaweczka_22

Tez mam wspomnienia ale co nie których ludzi już z nami nie ma ;(

2  |  11.12 o 16:51  

malmie

... ale mnie wzruszacie ... ja również mam piękne wspomnienia i mam nadzieję, że czas przyszły nie poskąpi mi kolejnych :)

2  |  11.12 o 16:47  

Just_Me_

To prawda .. ja też bym chciała wrócić do kilku chwil sprzed lat ... jestem bardzo sentymentalną osobą.. każde piękne wspomnienie to odrazu łzy w oczach.. często jakiś zapach, spacer do lasu, kolęda w radiu przypomina mi dawne czasy i pojawia się wzruszenie , ale takie z uśmiechem na twarzy ☺️ dobrze, że chociaż Wspomnień NIKT nie jest w stanie Nam odebrać ... miłej soboty ☺️ .. u mnie zakupy, sprzątanie... standard ... a Święta już za 2 tygodnie ☺️ ❄️☃️❄️☃️❄️☃️❄️✨✨✨

3  |  11.12 o 10:35   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: