Lidiaaaa

Lidiaaaa

Dodane 24.07 o 11:22
Obserwuj
#15 Chciałabym się z Wami podzielić efektami mojej 2tygodniowej pracy ;) W 70% przypadków liczyłam kalorie. Przyznaję, że zdarzało się kilka wpadek z dietą, odpuszczonymi treningami, ale zawsze miałam siłę, żeby się podnieść. Doszłam do pewnej konkluzji- Najważniejsze jest nastawienie i słuchanie własnego organizmu. Nie czujesz się na siłach, boli Cię głowa? Zrób rest, jutro trening z podwójną mocą. Jesteś na wyjeździe z rodziną, wszyscy jedzą, dlaczego to dzisiaj nie miałabyś mieć cheata? Wszystko z głową :) Zaznaczam, że nie mam parcia na szybkie efekty. Wykonuję moje ulubione ćwiczenia, nie głoduję, jem to, na co mam ochotę wliczając to w bilans :) Myślę, że takie nastawienie pozwoli mi osiągnąć wymarzoną sylwetkę, nie ważne czy za 3, czy za 6 miesięcy. Powodzenia wszystkim :)

#15 Chciałabym się z Wami podzielić efektami mojej

2tygodniowej pracy ;) W 70% przypadków liczyłam kalorie. Przyznaję, że zdarzało się kilka wpadek z dietą, odpuszczonymi treningami, ale zawsze miałam siłę, żeby się podnieść. Doszłam do pewnej konkluzji- Najważniejsze jest nastawienie i słuchanie własnego organizmu. Nie czujesz się na siłach, boli Cię głowa? Zrób rest, jutro trening z podwójną mocą. Jesteś na wyjeździe z rodziną, wszyscy jedzą, dlaczego to dzisiaj nie miałabyś mieć cheata? Wszystko z głową :) Zaznaczam, że nie mam parcia na szybkie efekty. Wykonuję moje ulubione ćwiczenia, nie głoduję, jem to, na co mam ochotę wliczając to w bilans :) Myślę, że takie nastawienie pozwoli mi osiągnąć wymarzoną sylwetkę, nie ważne czy za 3, czy za 6 miesięcy. Powodzenia wszystkim :)

Zgłoś naruszenie

Gabi695

chwal się tu lepiej jakie masz ćwiczenia na uda

24.07 o 23:48       |  Pokaż odpowiedzi

0mucha0

i bardzo mądrze :D ja tak samo do tego podeszłam i schudłam juz trochę ponad 10 kilo :)) wytrwałości ;*

21.07 o 12:11      1  | 

nowosielska

też podchodzę z nastawieniem, że schudnę w swoim czasie, ćwicząc co chcę :) powodzenia!

12.07 o 11:21   1  | 

wybredna_99

Mogłabyś podesłąć taką tabelke ?:P tez bym sobie druknęłą :)

12.07 o 7:48    |  Pokaż odpowiedzi

hanaaa

A ile masz wzrostu?

11.07 o 22:06    |  Pokaż odpowiedzi

Magdaa5162

najwięcej schudłas w udach? jak? co robiłaś? no i gratulacje, tyle w tak krotkim czasie :)

11.07 o 21:44       |  Pokaż odpowiedzi

buuu1234

Super efekt ;) mogłabyś wrzucić swój Przykładowy jadłospis i treningi,

11.07 o 19:54    |  Pokaż odpowiedzi

be_fit_and_strong

Super :) A ile kalorii jesz?

11.07 o 19:03    |  Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY