Więcej zszywek z tablicy

Na sportowo. ;]

o.o
2 kartka ! Ja już idę ćwicz...
Zaczynam z kartkami Fitness...
Mega dawka motywacji ! :) O...
Ja już od dawna zaczełam sw...
Czuć zaznaczone mięśnie pod...
Ja już zaczełam. ;)
Promujemy ćwiczenia. ;3
CarolaDIY

CarolaDIY

Dodane 5.09 o 14:53
Obserwuj
2 kartka ! Ja już idę ćwiczyć a ty ? ;3

2 kartka !

Ja już idę ćwiczyć a ty ? ;3

Polubili: julus0309 innadziwna
Zgłoś naruszenie

emiliaelsa

ale zaplanowane motywacyjne może kiedyś zrobię

 |  8.02 o 17:46  

CarolaDIY

Hej , z chęcią Ci pomogę. ;) Jeżeli rano nie masz czasu na ćwiczenia to spróbuj za wszelką cenę wieczorem zrobić ćwiczenia również na rano. Mniej więcej w ten sposób że robisz wieczorem to co chciałaś zrobić rano , przerwa , i to co chciałaś zrobić wieczorem. Jest jeszcze jedna opcja , trochę trudniejsza. W dni w których masz w-f odpuść Sobie poranne ćwiczenia a daj z Siebie wszystko na w-f. W dni w których nie masz w-fu idż wcześniej spać i rano zrób mini trening. Mam nadzieję że Ci pomogłam. Jeżeli masz jakieś pytania , pytaj. Pozdro !;) ;*

 |  5.09 o 18:09  

omalon

mam pytanie bo widzę że ty masz niezłą motywacje, ja ułożyłam sobie ćwiczenia na rano i wieczór (bo chodzę do szkoły) niestety rano jak wstanę nie chce mi się ćwiczyć bo jestem nie wyspana. Jakieś sugestie ?

2  |  5.09 o 16:14   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: