Więcej zszywek z tablicy

Słodkości

JABŁKOWE RÓŻE W CIEŚCIE FRA...
MAXI KING!!! CIASTO BEZ PIE...
Banoffee bez pieczenia! Pys...
Czas przygotowania: 60 minu...
TORT CHAŁWOWY Z OREO

"...
Super pomysł :)
Muffinki o smaku kinder bue...
Składniki na biszkopt:

- 3...
Lekko słodkie i niebiańsko ...
renifer :) oraz lizak
.Domowe bounty ze słodką śm...
3bit bez pieczenia
Co potrz...
Deser Bananowy

Potrzebne n...
3bit bez pieczenia 
     Co...
Jeżeli lubicie batona Bount...
Pavlova...
Jak podać muffinki  ;)
Czekoladowy koszyk na owoce
2 szklanki cukru, pół kostk...
Gochasamocha

Gochasamocha od manipadme

Dodane 27.12 o 16:15
Obserwuj
2 szklanki cukru, pół kostki margaryny, 8 łyżek mleka ( nie może być ani mniej ani więcej) 3 szklanki płatków owsianych 4 łyżki kakao Do garnka wlewamy mleko, dodajemy margaryne i cukier i mieszamy az wszystko się rozpusci i bedzie jednolita masa, do tego dodajemy kakao i znowu mieszamy, jak bedzie juz wszystko bez grudek to dodajemy platki i razem wszystko wymieszac na stole rozlozyc folie aluminiowa, albo wystarczy blacha czy taca plastikowa i na to lyzka klasc "kupki" masy tak zeby sie nie rozpadalo. jak bedzie zbyt wystudzone to ciezko sie naklada wiec mozna sobie podgrzewac garnek podczas nakladania. Co do mleka to jezeli sie na za malo to bedzie za suche i sie nie sklei jak sie da za duzo to bedzie zbyt mokre i nie stezeja mozna jesc od razu, mozna zostawic na pozniej , nawet po tygodniu sa do zjedzenia ale u mnie tak dlugo nie da rady

2 szklanki cukru, pół kostki margaryny, 8 łyżek

mleka ( nie może być ani mniej ani więcej) 3 szklanki płatków owsianych 4 łyżki kakao Do garnka wlewamy mleko, dodajemy margaryne i cukier i mieszamy az wszystko się rozpusci i bedzie jednolita masa, do tego dodajemy kakao i znowu mieszamy, jak bedzie juz wszystko bez grudek to dodajemy platki i razem wszystko wymieszac na stole rozlozyc folie aluminiowa, albo wystarczy blacha czy taca plastikowa i na to lyzka klasc "kupki" masy tak zeby sie nie rozpadalo. jak bedzie zbyt wystudzone to ciezko sie naklada wiec mozna sobie podgrzewac garnek podczas nakladania. Co do mleka to jezeli sie na za malo to bedzie za suche i sie nie sklei jak sie da za duzo to bedzie zbyt mokre i nie stezeja mozna jesc od razu, mozna zostawic na pozniej , nawet po tygodniu sa do zjedzenia ale u mnie tak dlugo nie da rady

Zszywka przypięta także na tablicach:
przepisy jedzonko Ulubione kuchnia +385 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Anilorak2000

może jaśniej?

 |  6.03 o 19:43  

AlicjaTaZbajki

smacznie wyglądają, idealne do szkoły na deserek :)

 |  12.11 o 22:25  

sstynka

a ja się wciąż zabieram żeby zrobić :P

 |  15.04 o 23:04  

ziuta019

zawsze mamusia robiła w dzieciństwie...strasznie słodkie...ale mniam :) polecam

 |  20.03 o 17:17  

kejcia

ja robiłam trochę większe niż Pieguski i wyszło mi 26 ciasteczek :) Polecam dać mniej cukru bo wychodzą bardzo słodkie

 |  17.02 o 14:15  

AnitaKurzyska

a tak na oko to ile wychodzi tych ciasteczek?

 |  23.01 o 22:25  

monika1985

wlasnie zrobilam i sa rewelacyjne

 |  31.12 o 14:26  

LadyKaren

Alicja: to zalezy jakiej wielkosci bedzie robila "kupki" ;) ja robie lyzka stolowa,ale wychodza raz mniejsze raz wieksze

 |  21.12 o 18:17  

edzias14

muszę wypróbować, szybko i prosto :)

 |  19.12 o 19:49  

SylwiaPostj

uwielbiam płatki owsiane. ;) chętnie spróbuje. !

 |  19.12 o 18:35  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: