Więcej zszywek z tablicy

Fit

Mój ideał figury
20 minutowy trening na spal...

Więcej zszywek ze źródła

www.youtube.com

Meghan Trainor - NO (Offici... Meghan Trainor - Let You Be... ENG)집순이 주부 하루 일상 브이로그 Jasmine Sokko - 1057 (Offic... 무화과 요거트와 버터 토스트 with 발뮤다 더 ... ENG) 삼시세끼 차승원 토스트|양배추 토스트|겉... SUB) 돈들이지 않고 즐거운시간을 보내는 방법 sub) 푸드스타일리스트의 하루 일과와 커피 루틴... sub)진짜 분식집 떡볶이 만들기(분식집 떡볶이 ...
Vicky_Zuza

Vicky_Zuza od kasiaaa99688

Dodane 11.02 o 17:53 z

www.youtube.com

Obserwuj

20 minutowy trening na spalanie.

Wcześniej zrobiłam 2 inne treningi po 20 min. Tego wytrwałam 9:50 :D Jest coraz lepiej. Kilka miesięcy temu wytrzymywałam połowę jednego filmiku. Widzę progress w kondycji :D Jestem radosną fontanną i lecę pod prysznic :D Trzymajcie się :D

Zgłoś naruszenie

paulina777

te ćwiczenia są super

7.02 o 22:50    |  Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY