kwiatka_platka

kwiatka_platka od MaJe_CzKa222

Dodane 24.07 o 22:20
Obserwuj
200 g szynki wieprzowej, cienko krojonej (może być konserwowa) 100 g sera żółtego 3-4 jajka garść roszponki 1 cebula 4-5 łyżek majonezu 1 łyżka ketchupu sól, pieprz Jajka gotujemy na twardo. Po przestudzeniu obieramy i kroimy w grubą kostkę. Szynkę konserwową kroimy na cienkie paseczki. Ser żółty trzemy na dużych oczkach tarki. Cebulę drobno siekamy. Przelewamy na sicie niewielką ilością wrzątku. Roszponkę myjemy, a następnie osuszamy. Majonez mieszamy z ketchupem. Doprawiamy solą oraz pieprzem. Wszystkie składniki umieszczamy w misce, mieszamy z sosem. Podajemy na grubo krojonej kromce bagietki lub weki.

200 g szynki wieprzowej, cienko krojonej (może być

konserwowa) 100 g sera żółtego 3-4 jajka garść roszponki 1 cebula 4-5 łyżek majonezu 1 łyżka ketchupu sól, pieprz Jajka gotujemy na twardo. Po przestudzeniu obieramy i kroimy w grubą kostkę. Szynkę konserwową kroimy na cienkie paseczki. Ser żółty trzemy na dużych oczkach tarki. Cebulę drobno siekamy. Przelewamy na sicie niewielką ilością wrzątku. Roszponkę myjemy, a następnie osuszamy. Majonez mieszamy z ketchupem. Doprawiamy solą oraz pieprzem. Wszystkie składniki umieszczamy w misce, mieszamy z sosem. Podajemy na grubo krojonej kromce bagietki lub weki.

Zszywka przypięta także na tablicach:
Kulinarne Ulubione kuchnia przekąski, przystawki +23 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: