marrrcelak

marrrcelak

Dodane 24.06 o 23:41
Obserwuj
21. Rings (2017) Ile można wałkować jeden i ten sam temat? Jeszcze żeby wyszła z tego dobra produkcja... Ledwo do końca wytrzymałam. Żadna amerykańska wersja i tak nie przebije tej japońskiej. Wymyśliliby coś nowego i strasznego, bo to nie zasługuje według mnie na miano horroru, w sumie czytając opinie innych mamy podobne zdanie. Ostatnimi czasy gatunek horroru przeżywa mocny kryzys...

21. Rings (2017) Ile można wałkować jeden i ten sam temat?

Jeszcze żeby wyszła z tego dobra produkcja... Ledwo do końca wytrzymałam. Żadna amerykańska wersja i tak nie przebije tej japońskiej. Wymyśliliby coś nowego i strasznego, bo to nie zasługuje według mnie na miano horroru, w sumie czytając opinie innych mamy podobne zdanie. Ostatnimi czasy gatunek horroru przeżywa mocny kryzys...

Zgłoś naruszenie

Hellas26

A horror nie oglądam bo się potem boję

25.06 o 1:00       | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
kaja18a
alicja258
magdanat
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY