Więcej zszywek z tablicy

...

Pogodne Suwałki :)
21.03 - Światowy Dzień Zesp...
(ucząc się)
Kreatywne podziękowania :)
:))
Lecimy na propsie :3
Można już sięgać za aparaty :3
###
Może kiedyś będzie lepiej :)
ramonayuna

ramonayuna

Dodane 21.03 o 19:04
Obserwuj
21.03 - Światowy Dzień Zespołu Downa

21.03 - Światowy Dzień Zespołu Downa

Zgłoś naruszenie

sorciere

wg mnie bardzo dobrze,ze jest taki dzien. tak samo jak dzien niepelnosprawnych. zespol downa jest bardzo specyficzna choroba, a osoby nia dotkniete nie moga liczyc na wiele ze strony panstwa i spoleczenstwa. takie akcje sa potrzebne

22.03 o 4:10       | 

amanda518

Nie obrażając nikogo oczywiście, ale dla mnie trochę to nie ma sensu. Dużo osób jest chorych dążą do tego żeby mieć chodź trochę normalnego życia, brak wytykania itp. A Takie obchodzenie tego dnia to jak obchodzenie dnia krzywych nóg... Wyróżnienie tego kto taki jest, a kto nie i solidarność z nimi. Cały rok powinno się szanować tolerować czy pomagać, a nie robić kreskę na dłoni i to tyle tematu :) Ale to w sumie jak większość takich dni czegoś tam :)

21.03 o 21:08      2  |  Pokaż odpowiedzi

n13z60dn4

Na pewno duża część ;P chociaż bardziej chodzi o dzień chorych na daną chorobę, a nie dzień choroby

21.03 o 20:59    | 

sartist20

Każda choroba ma swój dzień? 0,0

21.03 o 19:28       | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
sorciere

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY