Chloe_Tori

Chloe_Tori od restofmylife

Dodane 5.01 o 16:40
Obserwuj
22/52 Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno Od zawsze unikam jakiegokolwiek fizycznego kontaktu. Dotykać może mnie tylko mama, mój brat Jake i… Liam. Od ośmiu lat co wieczór chłopak z domu naprzeciwko zakrada się przez okno do mojej sypialni i zasypiamy niewinnie przytuleni. Gdyby Jake wiedział, że Liam spędza u mnie każdą noc, chybaby go zabił. Liam to największe szkolne ciacho. Szaleją za nim wszystkie dziewczyny, a on zmienia je jak rękawiczki. Nie mogę go rozgryźć. W dzień zachowuje się jak megadupek, a w nocy jest ciepły i kochany. Wiem, że nie mogę się w nim zakochać – związki Liama nie trwają dłużej niż kilka nocy…

22/52 Chłopak, który zakradał się do mnie przez

okno Od zawsze unikam jakiegokolwiek fizycznego kontaktu. Dotykać może mnie tylko mama, mój brat Jake i… Liam. Od ośmiu lat co wieczór chłopak z domu naprzeciwko zakrada się przez okno do mojej sypialni i zasypiamy niewinnie przytuleni. Gdyby Jake wiedział, że Liam spędza u mnie każdą noc, chybaby go zabił. Liam to największe szkolne ciacho. Szaleją za nim wszystkie dziewczyny, a on zmienia je jak rękawiczki. Nie mogę go rozgryźć. W dzień zachowuje się jak megadupek, a w nocy jest ciepły i kochany. Wiem, że nie mogę się w nim zakochać – związki Liama nie trwają dłużej niż kilka nocy…

Zszywka przypięta także na tablicach:
Ulubione Książki i filmy books films&books +6 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Exceptional_Cute_Gir

Jezu to jest świetne ! Serio polecam :D

 |  17.12 o 20:14  

olaszczepanik123

proszę : [wyświetl email]

 |  17.08 o 17:20  

Szywek_kermitzaba19

poproszę [wyświetl email]

 |  14.08 o 3:28  

Marysiia90

[wyświetl email]

 |  1.08 o 9:38  

mii7

Również poproszę [wyświetl email] ;)

 |  7.06 o 15:06  

Szywek_kermitzaba19

bardzo proszę [wyświetl email]

 |  20.05 o 14:12  

kinga490

poproszę ;) [wyświetl email]

 |  27.02 o 23:44   Pokaż odpowiedzi

Maddie333

poproszę [wyświetl email]

 |  15.02 o 20:03   Pokaż odpowiedzi
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: