Więcej zszywek ze źródła

moznaprzeczytac.pl

Emilia Padoł w swojej książ... Po książkę „Zielone piekło”... „Opowiadania bizarne” to zb... Autor skupiając się na zapo... Biorąc do ręki książkę pod ... Wiele słów i gestów Benedyk... “Pamiętnik więzienny” to hi... Mirosław Kozłowski z niezwy... Janina w lekki, zabawny ale...

28-letnia dziennikarka Philadelphia Examiner, Candace

Shapiro, nie należy do wagi piórkowej. Dziewczyna od zawsze była świadoma swoich kilogramów, jednak próby zmienienia tego, zwykle kończyły się efektem jojo. Po rozstaniu z wieloletnią miłością, Brucem, mężczyzna w poczytnym magazynie publikuje artykuł 'Kochając Większą Kobietę'. Cannie nie ma wątpliwości, że chodzi o nią. Po dość publicznym upokorzeniu postanawia coś zrobić ze sobą. Zapisuje się na kolejną dietę. Poznaje doktora K., który dość szybko staje się jej powiernikiem i staje do boju o zmiany.

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
jeanette17
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY