Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

DIY

serce
:))
łoko
wzory śnieżynek ;)
....
...
....
Jeśli Twoje włosy są zniszc...
Najlepsza maseczka na znisz...
MASECZKA Z ŻÓŁTKIEM DO WŁOS...
3 proste sposoby, aby usuną...
Jak szybko zniszczyć pryszc...
PLAMY OD POTU

> Biała B...
Prosty sposób jak pozbyć si...
MASECZKA Z KURKUMY

Zastana...
5 sposób na blizny potrądzi...
inspiracja :)
pachnący susz
awesome!
pomysłowe podlewanie pomidorów
xxx
Peeling kawowy.
wykonanie: ...
Włosy dłuższe o 10 cm już p...
strój
świetna kokardka
YES YES YES! pure beauty!:)
Obserwuj profil
88monique

88monique od krzywa88

Dodane 24.10 o 20:36
Przypięte po raz pierwszy przez krzywa88
 60725
3 proste sposoby, aby usunąć blizny potrądzikowe naturalnie.

1. Białka jaj - białka mają bardzo silne właściwości lecznicze, które mogą uzdrowić blizny i ostatecznie stały się mniej widoczne. Białko jaj jest pełne białek i aminokwasów, które mogą dokręcić pory, aby zapobiec nowych wyprysków podczas rozjaśnia blizn. Weź mały miskę i jakąś łyżkę, ubij 3 białka jaj, aż staną się miękkie i białe. Palcami delikatnie rozkładaj białka na skórze - skoncentrować się na obszarach problemowych. Niech białka wyschną na skórze i poczekać kilka minut przed spłukaniem delikatnie wodą umiarkowanie ciepłą . Zrób to 2-3 razy w tygodniu.

2. Soda oczyszczona - Soda oczyszczona jest gruba ale nie groźna, jej małe cząstki są gładkie i nie uszkodzą skóry. A jeśli stosować będziemy delikatnie to złuszczymy wierzchnią warstwę martwych komórek skóry, skóra może stać się lekko zaczerwieniona. Po prostu zmieszać małą ilość sody z wodą, aby powstała pasta. Bardzo delikatnie masować sodą skórę np twarz i pozostawić na jedną minutę, spłukujemy to letnią wodą. Pamiętaj, aby zawsze nawilżać skórę po zabiegu, ja osobiście wykonuje mały masaż twarzy na która nakładam kilka kropli oliwy z oliwek i działa bardzo dobrze. Powtórz to 2-3 razy w tygodniu.

3. Cytrynowy - sok cytrynowy, który zawiera kwas cytrynowy, kwas mlekowy, a także kwasy glikolowy, jest jednym z najczęściej spotykanych hydroksykwasów alfa lub AHAS. AHA są bardzo dobrze znane ze swojego użytkowania w kosmetyce. Wiele produktów do pielęgnacji

3 proste sposoby, aby usunąć blizny potrądzikowe naturalnie.

1. Białka jaj - białka mają bardzo silne właściwości lecznicze, które mogą uzdrowić blizny i ostatecznie stały się mniej widoczne. Białko jaj jest pełne białek i aminokwasów, które mogą dokręcić pory, aby zapobiec nowych wyprysków podczas rozjaśnia blizn. Weź mały miskę i jakąś łyżkę, ubij 3 białka jaj, aż staną się miękkie i białe. Palcami delikatnie rozkładaj białka na skórze - skoncentrować się na obszarach problemowych. Niech białka wyschną na skórze i poczekać kilka minut przed spłukaniem delikatnie wodą umiarkowanie ciepłą . Zrób to 2-3 razy w tygodniu.

2. Soda oczyszczona - Soda oczyszczona jest gruba ale nie groźna, jej małe cząstki są gładkie i nie uszkodzą skóry. A jeśli stosować będziemy delikatnie to złuszczymy wierzchnią warstwę martwych komórek skóry, skóra może stać się lekko zaczerwieniona. Po prostu zmieszać małą ilość sody z wodą, aby powstała pasta. Bardzo delikatnie masować sodą skórę np twarz i pozostawić na jedną minutę, spłukujemy to letnią wodą. Pamiętaj, aby zawsze nawilżać skórę po zabiegu, ja osobiście wykonuje mały masaż twarzy na która nakładam kilka kropli oliwy z oliwek i działa bardzo dobrze. Powtórz to 2-3 razy w tygodniu.

3. Cytrynowy - sok cytrynowy, który zawiera kwas cytrynowy, kwas mlekowy, a także kwasy glikolowy, jest jednym z najczęściej spotykanych hydroksykwasów alfa lub AHAS. AHA są bardzo dobrze znane ze swojego użytkowania w kosmetyce. Wiele produktów do pielęgnacji

, aby dodać komentarz.

pinspire

ciekawe który działa :>

16.02 o 16:14    | 

agnieszkaczyzewska

Co do pierwszego sposobu....jestem zachwycona efektami, naprawde coś niesamowitego. Podchodziłam do tego pomysłu sceptycznie ale jednak trzeba przyznać że rezultaty są widoczne juz po pierwszym zastosowaniu. Skóra jest głatka , a widoczne wcześniej zaczerwienienia zmniejszają się <3 Co do pozostałych pomysłów to nie jestem przekonana, jeżeli ktoś wypróbuje to niech da znać:)

17.02 o 11:50   1  | 

Blondii_96

Czy działa to tylko na blizny potrądzikowe ?

19.02 o 15:52    | 

agnieszkaczyzewska

Z tego co zauważyłam to głównie na blizny i zmiany potrądzikowe, jestem tylko ciekawa czy ktos jeszcze bedzie zadowolony z efektu po zastosowaniu tego sposobu...

19.02 o 16:27    | 

Gija94

Oj muszę spróbować tego sposobu z bialkami ;)

21.02 o 12:41    | 

Kainkak

Te białka mogła bym spróbować, ale co do sody nie jestem pewna bo choć upewniają, że skórze nic się nie stanie to słyszałam wiele opinii na temat skutków ubocznych przy stosowaniu sody na skórze.

22.02 o 20:50    | 

Jamajka16

Również próbowałam pierwszego sposobu i blizny po trądzikowe są mniej widoczne :D Ale według mnie wystarczyłoby jedno białko :)

23.02 o 8:47    | 

akinom09

jestem ciekawa, muszę wypróbować to z białkami :)

23.02 o 12:19    | 

MavisA

1 sposób wypróbuje ;)

19.08 o 17:10    | 

didaska

Ja wypróbuję pierwszy ;) Ale z sodą nie próbujcie,bo to raczej więcej zaszkodzi...

14.10 o 18:23    | 

ArminVanBuuren

Co mam zrobić, żeby pokazała mi się reszta opisu? ; )

8.11 o 17:56   1  | 

lookingfor

mógłby ktoś udostępnić uciętą część opisu ?

11.11 o 0:00    |  2

angel30

chyba lepiej iść do kosmetyczki na kwasy i mikrodermabrazję

21.10 o 20:19    | 

SiempreMadridistka

Soda szkodzi! moim zdaniem bardziej podrażnia :)

22.02 o 13:00    | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
TheWorstWomen

oraz 118 innych użytkowników

Zszywka przypięta na tablicach:

Także przypięli do swoich tablic:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY