Więcej zszywek z tablicy

przepisy

Omlet na słodko 3 jaja 50 g...
300 g świeżego łososia 500 ...
Łosoś grillowany z ryżem i ...
Koktajl owocowy z migdałami...
Składniki: 6 pomidorów 400 ...
Sałatka z krewetkami
NOWA KSIĄŻKA!!! Smaczne, zd...
Sałatka z tuńczykiem i rodz...
Drobiowe kotlety w migdałac...
Fit ciasteczka 200 g płatkó...
minionek10

minionek10 od Natalia_Gacka

Dodane 16.07 o 22:37
Obserwuj
300 g świeżego łososia 500 g krewetek ½ limonki 1 marchew 1 pietruszka ½ selera i czerwonej papryki 10 pomidorków koktajlowych brokuł świeży imbir 1 opakowanie mleczka kokosowego 1 łyżka pasty rybnej 1 łyżka brązowego cukru po 1 łyżce curry i kurkumy 1 łyżeczka ostrej papryki sól i pieprz 2 łyżki oliwy z oliwek Sposób przygotowania Do garnka wlać oliwę, dodać łyżkę startego imbiru, curry i kurkumę, pastę rybną, wycisnąć limonkę. Smażyć 1 minutę. Następnie dolać 0,7 litra bulionu warzywnego, dodać brązowy cukier, posiekaną w paski marchew, paprykę, seler i pietruszkę oraz mleczko kokosowe. Gotować na małym ogniu 2–3 minuty, włożyć pokrojonego w kostkę łososia, brokuły, doprawić solą, pieprzem i ostrą papryką, gotować kolejne 2–3 minuty. Na zakończenie dołożyć krewetki i pomidorki, gotować na małym ogniu około 5 minut.

300 g świeżego łososia 500 g krewetek ½ limonki

1 marchew 1 pietruszka ½ selera i czerwonej papryki 10 pomidorków koktajlowych brokuł świeży imbir 1 opakowanie mleczka kokosowego 1 łyżka pasty rybnej 1 łyżka brązowego cukru po 1 łyżce curry i kurkumy 1 łyżeczka ostrej papryki sól i pieprz 2 łyżki oliwy z oliwek Sposób przygotowania Do garnka wlać oliwę, dodać łyżkę startego imbiru, curry i kurkumę, pastę rybną, wycisnąć limonkę. Smażyć 1 minutę. Następnie dolać 0,7 litra bulionu warzywnego, dodać brązowy cukier, posiekaną w paski marchew, paprykę, seler i pietruszkę oraz mleczko kokosowe. Gotować na małym ogniu 2–3 minuty, włożyć pokrojonego w kostkę łososia, brokuły, doprawić solą, pieprzem i ostrą papryką, gotować kolejne 2–3 minuty. Na zakończenie dołożyć krewetki i pomidorki, gotować na małym ogniu około 5 minut.

Polubili: Mela28
Zszywka przypięta także na tablicach:

zdrowe jedzenie

Smakołyki

fit delicious food

Jedzenie

+6 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: