Tili

Tili

Dodane 24.09 o 10:50
Obserwuj
31/2020 Martwy jak zimny trup - Sookie Stackhouse tom 5 - Sookie Stackhouse poznała już wiele istot nadnaturalnych, nigdy jednak nie znalazła się tak blisko magii jak teraz. Jej brat, Jason, który w wyniku ugryzienia został zmiennokształtnym, po raz pierwszy przemienia się w pumę. Wkrótce zaczynają się kolejne problemy, ponieważ w okolicy zaczyna grasować snajper, zabijający zmiennokształtnych. Sookie ma czas do następnej pełni księżyca, by odkryć tożsamość snajpera... Chyba że zabójca dopadnie ją pierwszy...
Ocena Tili: 3,5/6
#Tiliczyta #czystakrew #trueblood #sookiestackhouse

31/2020 Martwy jak zimny trup - Sookie Stackhouse tom

5 - Sookie Stackhouse poznała już wiele istot nadnaturalnych, nigdy jednak nie znalazła się tak blisko magii jak teraz. Jej brat, Jason, który w wyniku ugryzienia został zmiennokształtnym, po raz pierwszy przemienia się w pumę. Wkrótce zaczynają się kolejne problemy, ponieważ w okolicy zaczyna grasować snajper, zabijający zmiennokształtnych. Sookie ma czas do następnej pełni księżyca, by odkryć tożsamość snajpera... Chyba że zabójca dopadnie ją pierwszy...
Ocena Tili: 3,5/6
#Tiliczyta #czystakrew #trueblood #sookiestackhouse

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: