malmie

malmie od ChceJuzSwieta

Dodane 18.11 o 8:30
Obserwuj
37 dni do świąt! Chwilą spokoju i... Książka ❄️

37 dni do świąt!

Chwilą spokoju i... Książka ❄️

Zszywka przypięta także na tablicach:
Odliczanie - 2021
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Truskaweczka_22

Tęsknota za ukochanym :(

2  |  17.11 o 22:59   Pokaż odpowiedzi

malmie

Uwielbiam książki tradycyjne, ten zapach, ten szelest kartek ... co roku czytam, oglądam te same książki o świętach i są to przeważnie bajki, opowieści na adwent do czytania poszczególnych rozdziałów przez cały okres adwentu, aż do wigilijnej kulminacji ... :)

3  |  17.11 o 11:31   Pokaż odpowiedzi

Just_Me_

Wolicie tradycyjne książki czy poszliście z duchem czasu i audiobooki?? ☺️ Ja starej daty .. tylko i wyłącznie książka w wersji papierowej ☺️ ... w ogóle uważam, że książka jest Super prezentem pod choinkę ☺️ a najlepiej cała seria książek ☺️❄️☃️❄️☃️✨

3  |  17.11 o 10:13   Pokaż odpowiedzi

Just_Me_

Chwila spokoju i książka ... brzmi jak Marzenie ☺️ .. Ostatnio ciężko u mnie z wolnym czasem .. Natłok obowiązków, ciągle w biegu ☺️ Ale liczę, że czas trochę zwolni i znajdę czas na samotny wieczór z książką ☺️ Tylko muszę " sprzedać" na weekend męża i syna :)))) .... 37 dni do Świąt. .. przecież to zaledwie miesiąc z hakiem ☺️☺️❄️☃️❄️☃️ taaaak się cieszę ☃️❄️☺️☺️

3  |  17.11 o 10:10   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.