marrrcelak

marrrcelak

Dodane 9.08 o 21:03
Obserwuj
37. The Originals (2013-2018) Serial zaczęłam po obejrzeniu Pamiętników wampirów. Byłam ciekawa dalszych losów Klausa i Elijahy. Mimo, że obejrzałam wszystkie 5 sezonów to nie wciągnął mnie ten serial. Jak już zaczęłam, to skończyłam. Może liczyłam na ciekawsze rozwinięcie fabuły? Nie wiem, ale na pewno się tego nie doczekałam. Niektóre wątki się dla mnie nie kleiły, Klaus co drugi odcinek płakał i pod koniec serialu zabili mi jednego z dwóch moich ulubionych postaci (jednym był Marcel, a drugiego nie zdradzę, żeby nie spojlerować). Również irytowała mnie postać Hope, jakoś nie mogłam się do niej przekonać. Sam pomysł na finał serialu też mi się nie podobał, liczyłam na inne zakończenie związane z Hope, ale wyczytałam, że jej postać będzie miała własny serial pt. Legacies. Emisja rozpocznie się w październiku, ale wątpię, żebym się za nią zabrała. To tyle ode mnie na temat The Originals. A jakie jest Wasza opinia?

37. The Originals (2013-2018) Serial zaczęłam po

obejrzeniu Pamiętników wampirów. Byłam ciekawa dalszych losów Klausa i Elijahy. Mimo, że obejrzałam wszystkie 5 sezonów to nie wciągnął mnie ten serial. Jak już zaczęłam, to skończyłam. Może liczyłam na ciekawsze rozwinięcie fabuły? Nie wiem, ale na pewno się tego nie doczekałam. Niektóre wątki się dla mnie nie kleiły, Klaus co drugi odcinek płakał i pod koniec serialu zabili mi jednego z dwóch moich ulubionych postaci (jednym był Marcel, a drugiego nie zdradzę, żeby nie spojlerować). Również irytowała mnie postać Hope, jakoś nie mogłam się do niej przekonać. Sam pomysł na finał serialu też mi się nie podobał, liczyłam na inne zakończenie związane z Hope, ale wyczytałam, że jej postać będzie miała własny serial pt. Legacies. Emisja rozpocznie się w październiku, ale wątpię, żebym się za nią zabrała. To tyle ode mnie na temat The Originals. A jakie jest Wasza opinia?

Zszywka przypięta także na tablicach:
Filmowo
Zgłoś naruszenie

kamilatoja

Mi się nie podobało

 |  17.12 o 20:55  

Lila_31

3 pierwsze sezony były spoko , może nie jakieś mistrzostwo , ale fajnie się oglądało , 4 i 5 sezon według mnie - katastrofa , wszystko na siłę robione, wprowadzili mnóstwo niepotrzebnych wątków i bez sensu uśmiercili tyle postaci , zrobili z tego ( zresztą podobnie jak z Pamiętnikami wampirów ) telenowelę.

 |  12.08 o 9:21  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: